ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מתרבים כמו ג'וקים 
 
 
מערכת חיים ברשת

גיקים – יש הרבה מהם והם בכל מקום: לפי סקר חדש (!) 31% מאזרחי ארה"ב הם פריקים של טכנולוגיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פריקים של טכנולוגיה, אתם לא לבד. מחקר חדש (!) של פרוייקט Pew Internet & American Life מראה שלא רק שאתם לא לבד, אלא שאתם די הרבה, בעצם. לפי המחקר, 31% מאזרחי ארצות הברית הם פריקים של טכנולוגיה. אפילו מחבר הדו"ח, ג'ון הוריגן, אמר ל-msnbc שגודל ה"אליטה הטכנולוגית" הזו הפתיע גם אותו.

הסקר, שנערך באוקטובר בקרב 1,677 אמריקאים מעל גיל 18, העלה כמה ממצאים מעניינים. בין היתר עולה כי בניגוד למה שמקובל לחשוב, בין הגיקים המקצועיים ניתן למצוא לא רק בני עשרה או צעירים בשנות העשרים, אלא גם בייבי בומרס (בני 50 והסביבה) וכן פנסיונרים.
 
 
בעוד שגיקים בשנות העשרה והעשרים לחייהם מייצרים יותר תוכן באינטרנט – למשל כתיבת בלוגים והשתתפות פעילה בפורומים – הגיקים המבוגרים יותר גולשים בעיקר כדי לקרוא חדשות, או לעשות חיפושים הקשורים לעבודתם. בני דור ה-X למיניהם לא מובילים רק בייצור תוכן, אלא גם בנכונות לשלם בעבור שירותי רשת.

הסקר העלה בין היתר שגיקים מוציאים בממוצע 169 דולר בחודש על שירותי טכנולוגיה, כמו חיבור אינטרנט, תוכן באינטרנט, שירותי סלולר וטלוויזיה בכבלים או בלווין. זאת, כשהממוצע הארצי הוא 122 דולר לחודש. עם זאת, רק 13% מהגיקים מרגישים מאויימים משטף המידע והטכנולוגיה, לעומת 25% מתוך כלל האוכלוסייה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by