ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה היית מוכנה לעבור בשביל מולטי-אורגזמה? 
 
 ויברטורים. יותר זולים, ולא מצריכים חיבור לעמוד השדרה   
 
מערכת חיים ברשת

מנתח אמריקאי מציע לנשים שמתקשות לגמור את ה"אורגזמטרון" – מכשיר שמחובר לעמוד השדרה (!) ושולח פולסים חשמליים ומחרמנים; רוצה להשתתף בניסוי?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל כך הרבה נשים לא חוות אורגזמה, שכואב הלב. לסוגיה זו נדרש, בין היתר, מנתח שהמציא מכשיר – "אורגזמטרון" שמו – שאמור לעזור לנשים שמתקשות להגיע לאורגזמה, ונמצא כעת בשלבי הניסוי הקליני האחרונים בדרך ליציאתו המסחרית לשוק.

האורגזמטרון הוא לא סתם מכשיר, אלא מתקן שמוחדר בניתוח מתחת לעור האשה, ושולח פולסים חשמליים לעמוד השדרה, האמורים לעורר אותה מינית. המכשיר נמצא כעת בשלב האחרון של בדיקה בידי מנהל המזון והתרופות (Food and Drug Administration) האמריקאי. בשלב זה נערכים ניסויים קליניים במתנדבות. רק מה, מסתבר שאין יותר מדי נשים שמוכנות להחדיר מכשירים לעמוד השדרה שלהם, ולא משנה כמה מולטי-אורגזמות הוא יכול לספק.
 
 
"חשבתי שאנשים יתדפקו על דלתי כדי להיות חלק מהניסוי", אמר ל-NewScientist סטיוארט מלוי, המנתח שהמציא את המכשיר, "אבל עד כה אני מתאמץ למצוא מתנדבות". המחסור במתנדבות לא מפתיע מומחים שחושבים ששתל כזה הוא אמצעי רדיקלי מדי לבעיות מיניות. "למה לעשות משהו כל כך פולשני כשאפשר פשוט להשתמש בוויברטור?", תוהה מרסה סיפסקי מאוניברסיטת מיאמי, החוקרת תפקוד מיני אצל נשים עם בעיות בעמוד השדרה.

עד כה עברה את השלב הראשון בניסוי רק אשה אחת, ואשה נוספת נרשמה. למלוי דרושות עוד 8 נשים כדי להשלים את הבדיקה. כדי לסבר את האוזן ולהדגים מי הן הנשים שנואשו מחיי המין שלהן והסכימו לחבר מכשיר ניסיוני לחוט השדרה שלהן, הציג מלוי את המשתתפת הראשונה, סטרייטית נשואה שלא חוותה אורגזמה זה 4 שנים.

האשה נשאה את המכשיר – שתל תת עורי עם חיבור חוטי לעמוד השדרה – במשך 9 ימים, ובמהלכם קיימה מצוות פרו ורבו עם בעלה הלא מספק 7 פעמים. בניגוד ל-4 השנים הקודמות, כעת היא סוף סוף חוותה אורגזמות, ותיארה את ההרגשה כשהפעילה את המתקן כ"פורפליי ממש מוצלח".

אם יצליח לגייס מספיק נבדקות, יוכל מלוי לצאת עם המוצר שלו לציבור לאחר השלמת הבדיקה הסופית. לדבריו, עלות שתל כזה תעלה 13,000 דולר לחתיכה. אפילו ויברטור עם גולות ודולפין לדגדגן יוצא יותר זול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by