ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך לצרוב בקלי קלות 

איך לצרוב בקלי קלות

 
 
אמיר פוקס

איך להכין קבצי גיבוי של מידע תוכנות וסרטים ואז לצרוב אותם בקלות ובנוחות. איך לגבות DVD ואיך להפוך סרטים ל-DVD. ולקינוח: יריות, יריות ויריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Alcohol 120%

 
תוכנות הצריבה של היום הן עצומות ממש, עמוסות בהמון אפשרויות, כבדות ואפילו מעט מסורבלות. איך תגיבו אם תדעו שקיימת תוכנה קטנה, קלה, פשוטה ויעילה בהרבה מכל תוכנות הצריבה הכבדות האלו, שמכילה הרבה מהאפשרויות של אותן תוכנות ואף יותר? התוכנה הזאת עושה בדיוק את כל זה. התוכנה הקטנה הזאת היא כמו דוד מול גוליית. היא זריזה ועושה את העבודה ללא שום דרישה מוגזמת מהמחשב שלכם.
 
עם זאת, התוכנה הזו היא לא תוכנת צריבה רגילה. ההתמחות של תוכנה זו הוא התעסקות עם קבצי Image. קבצי Image הם קבצים המיועדים לצריבה, ומאחסנים בתוכם מידע מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בתוכנות, משחקים, שירים, קבצי וורד, אקסל, וכל סוג קובץ אחר. על רגל אחת, אפשר להשוות את קבצי ה-Image לקובץ ZIP גדול שמיועד לצריבה מהירה ונוחה. התוכנה מסוגלת לקרוא את קבצי ה-Image, לפתוח את המידע שנמצא בהם, ולצרוב אותם מיידית לתוך דיסק, מבלי למלא לכם את הדיסק הקשיח ולסבך אתכם.

התוכנה הזו תעשה לכם את החיים קלים באופן מיוחד, כך שתוכלו להעביר מידע בין חברים בקלות ולגבות את העבודה שלכם ללא מאמץ. תוכלו אפילו ליצור קובץ Image אחד של כל המידע שאתם צריכים בעבודה, ופשוט לפתוח אותו במספר מחשבים בחברה שלכם.
 
גודל: 3.41MB

גירסה: 1.4.3.518

רשיון: שיתופי

להורדה
 
 

1st DVD Ripper

 
צרבתם תוכנות, גיביתם עבודות, צרבתם משחקים...מה הלאה? סרטי DVD, כמובן! קניתם סרט DVD ואתם רוצים לגבות אותו למקרה שהוא ילך לאיבוד (אני לא רומז פה, חס וחלילה, על הורדה של סרטי DVD מהאינטרנט או צריבה של סרטי DVD שהושאלו מספריות וידאו. זה לא חוקי, הרי). התוכנה הזאת מסוגלת להמיר סרטי DVD לסוגי קבצים שתוכלו לעבוד איתם על הדיסק הקשיח או לצרוב אותם לדיסקים, ובכך לגבות או לשכפל אותם.
 
גודל: 1.76MB

גירסה: 5.0.2

רשיון: שיתופי

להורדה
 

1st Video Converter

 
לאחר שגיביתם סרט בקובץ על הדיסק הקשיח, תוכלו להמיר אותו בין הפורמטים השונים של קבצי הוידאו בעזרת התוכנה היעילה הזו. תוכלו להמיר את הקובץ לפורמטים כגון AVI, MPEG1, Mpeg 2, DVD, VCD ו-SVCD. תוכלו אפילו לקחת תמונות מהקטעים האהובים עליכם ביותר מהסרט, ואם תרצו, תוכלו לקחת תמונות מהטיול שעשיתם במזרח ומהחתונה של סיגל וחיים, לחבר ביניהן ולהפוך אותן לסרט, והכל בעזרת התוכנה היעילה הזו.
 
גודל:

גירסה:

רשיון:

להורדה
 

3DRT Brickblaster

 
אתם במהלך הצריבה, משעמם נורא...צריך משהו לעשות, לא? במקרה כזה אפשר לפתוח משחק קטן ולהתחיל לפוצץ דברים. פעם, אם אתם זוכרים, היה משחק ישן שנקרא "פופקורן", בו היה עליכם להעיף כדור ולפגוע בלבנים שמסודרות בצורה מסויימת בכל שלב. לאחר שפגעתם בלבנים, הן נעלמו. עליכם היה לשמור שהכדור לא יפול למטה בעזרת מקל קטנטן, אותו יכולתם להזיז מצד לצד. כשהלבנה האחרונה נעלמה, עברתם שלב. זה בהחלט היה משחק כיפי. עכשיו תקחו את המשחק ההוא, תכפילו פי שמונה את רמת ההנאה, ותקבלו את המשחק הזה שכאן.
 
במשחק המגניב במיוחד הזה, תוכלו לאסוף המון בונוסים שיאפשרו לכם לירות בלבנים, ליצור עוד מקל קטן מתחתיכם שיעזור לכם למנוע מהכדור ליפול, תוכלו לקבל כלי נשק שונים, לירות ברקים על אויבים שיתקפו אתכם, ליצור עוד המון כדורים, להפוך את הכדורים לכדורי אש או לפצצות שנדבקות ללבנים ואז מתפוצצות, ועוד ועוד ועוד. מומלץ בחום, אחלה של העברת זמן וכיף טהור.
 
גודל: 3.56MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by