ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בזק מפחדת מסקייפי? 
 
 איך אומרים סקייפי בערבית?   
 
מערכת חיים ברשת

כל מי שגולש באינטרנט מהיר יכול לדבר בטלפון בלי הצורך לשלם לבזק שקל אחד. בזק לעומת זאת לא מתכוונת להפסיד בקרב על חשבון הטלפון החודשי שלנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
את בזק לא יתפסו עם המכנסיים למטה, כך לפחות מקווים גורמים בחברה אשר בודקים בימים אלה כיצד צריכה החברה להתמודד עם הגידול בהיקף שיחות הטלפון המבוצעות באמצעות תוכנות טלפוניה על גבי רשת האינטרנט.

אתר The Marker פירסם הבוקר (ד') כי בבזק נערכים ושוקלים דרכי פעולה שונות על מנת שלא להפסיד בקרב העתידי על חשבון הטלפון שלנו.
 
 
אפשר להגיד הרבה דברים על בזק, שמדובר במונופול ערמומי, שהם עובדים על לקוחות וכיו"ב. אבל אי אפשר להגיד על בזק שהם מטומטמים. בזק בהחלט קוראת את המפה ויודעת כי עליה להיערך לעתיד. את בזק לא יתפסו עם המכנסיים למטה, להבדיל מתעשיית המוזיקה העולמית, שהיום שוברת את הראש איך להתמודד עם האינטרנט, לאחר שזה שינה לחלוטין את כללי המשחק בשוק המוזיקה.

לפי The Marker, בזק מתייחסת ברצינות לתופעת תוכנות ה-VOIP. התופעה אמנם נמצאת בחיתוליה, אולם החברה בהחלט בודקת את המצב ונערכת לבדוק כיצד יהיה עליה לפעול באם תמשיך התופעה להתרחב.

בישראל כיום למעלה מ-600,000 מנויים לאינטרנט בפס רחב ומספר זה צפוי לגדול לכ-800,000 מנויים בשנה הבאה. כבר כיום נחשבת ישראל לשוק השלישי בגודלו בעולם בשיעור חדירת הפס הרחב. ועם כמות כה גדולה של אנשים שיכולים (אם רק יגלו ענין בכך) להתחבר לתוכנות כמו Skype ולעקוף את בזק, לשיחות בארץ ובחו"ל, בזק בהחלט צריכה להיות עם האצבע על הדופק.

עד עתה נמנעו מפעילות הטלפוניה הבינלאומיות מלתת אזכור לתופעה, על מנת שלא לתת לה פרסום חינם. אולם עתה, כאשר ספקיות האינטרנט עצמן מבקשות להיכנס אף הן לשוק השיחות הבינלאומיות ולהציע שיחות זולות לחו"ל באמצעות האינטרנט, לבזק בהחלט יש מה לחשוש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by