ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הצצה ראשונה: האקספלורר של לונגהורן 
 
 
אורן הוברמן

האקספלורר החדש הודלף לרשת וניתן להורדה בשלמותו; קורבנות ראשונים מזהירים: מדובר בגרסא ראשונית ורווית באגים; התמונות (והלינק) לפניכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונות ראשונות מתוך האינטרנט אקפלורר 6.05, הדפדפן העתידי של מיקרוסופט, דלפו השבוע לרשת.

הגרסא החדשה של הדפדפן מיועדת למערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט, הלונהורן, והיא מבוססת על הממשק הגראפי המשופר המאפיין את המערכת כולה: חלונות שקופים (שהחלו לצוץ כבר בחלונות XP ובאופיס 2003), מינימליסטיות מהוקצעת ועיצוב אפור-מתכתי המחליף את הכחול המצועצע.

אתר מיקרוסופט-ביטא, העוסק בין היתר בפיתוחים ניסיוניים של מיקרוסופט, הדליף (ותהיו בטוחים שלא מטעם עצמו בלבד) תמונות ראשונות מתוך הדפדפן החדש, ואף הגדיל לעשות והפריד אותו מגרסת הביטא של הלונגהורן. המשמעות: ניתן להוריד את הדפדפן החדש, כבר עכשיו, כתוכנה נפרדת, ולהתקין אותה על חלונות בגרסאות קודמות. משום שמדובר בגרסא טרום-ראשונית בלבד, אנו ממליצים בחום רב להמנע מכך.

בין היישומים החדשים שתוכלו למצוא באקספלורר החדש: תמיכה טובה יותר בסקינים (מה שקיים בדפדפנים אחרים מזה שנים), חסימה מוחלטת של חלונות קופצים (באמצעות עדכון אקטיבי מצד הגולשים), אבטחה טובה יותר, מנהלי הורדות משופרים ועוד.

לונגהורן צפוייה לצאת רשמית ב- 2005. שמועות עקשניות טוענות כי האקספלורר החדש עשוי להופיע כבר בחבילת-השירות הבאה (SP2) של חלונות XP, העתידה להשתחרר במהלך 2004.

מיקרוסופט, בינתיים, מסרבת לאשר, להכחיש, או לפרט בנידון.

התמונות : (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by