ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם סוטה, גם טיפש 
 
 
מערכת חיים ברשת

בטורונטו עצרה המשטרה אדם שנסע בניגוד לכיוון התנועה, וגילתה שהוא פשוט עסוק בלאונן על פורנוגרפיית ילדים דרך חיבור נייד ולא חוקי לאינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טיפשות היא תופעה אנושית מעניינת. אפשר לראות אותה בכל מקום, אבל התגלויות קיצוניות שלה הן מחזה שלא יישכח. כך בוודאי חשבו שוטרי התנועה במשטרת טורונטו בבוקר יום ד', שאותתו למכונית שנסעה בניגוד לכיוון התנועה לעצור בצד.

הנהג, וולטר נווקווסקי שמו, היה כפי הנראה שקוע במשהו אחר כשנענה לקריאתם ועצר את הרכב. השוטרים נדהמו לראות שהאזרח הממושמע, שבקושי טרח להרים את הראש כדי לתת את מסמכיו, שקוע לחלוטין בפעילות אחרת: שעה שמכנסיו מופשלות, המחשב הנייד שלו עסק בהורדת קבצי פורנוגרפיית ילדים מהאינטרנט, כך לפי דיווח של הרג'יסטר.
 
 
נווקווסקי בן ה-33 עוכב באותו רגע לחקירה, והתברר כי המחשב הנייד חובר לאינטרנט בחיבור Wi-Fi חטוף (hijacked). כאילו לא די בכך, בחיפוש שערכה המשטרה בביתו, התגלו עוד 10 מחשבים ואלפי דיסקים ודיסקטים המכילים, ככל הנראה, המוני קבצים של פורנוגרפיית ילדים.

נווקווסקי, האיש שהיה טיפש מספיק כדי להוריד קבצי פדופיליה מחיבור גנוב, והכול תוך כדי נסיעה בניגוד לכיוון התנועה הישר לזרועותיה של המשטרה, יואשם בשלל עבירות, בהן אחזקת פורנוגרפיה פדופילית וגניבת אמצעי תקשורת. לפחות הוא לא הואשם בעבירת תנועה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by