ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניה תחסל את הווירוסים? 
 
 נתניה על המפה! (maps.nana.co.il)   
 
מערכת חיים ברשת

חברת סיסקו הודיעה על יוזמה חדשה ששמה למטרה לחסל את כל הווירוסים באשר הם. היוזמה המשותפת לחברות האנטי-וירוס הגדולות נולדה במרכז הפיתוח של החברה בנתניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סיסקו העולמית הודיעה אמש על יוזמה בינלאומית למיגור תופעת הווירוסים ברשת האינטרנט, יוזמה זו תתבסס על טכנולוגיה שפותחה במרכז הפיתוח של סיסקו בנתניה. על היוזמה דווח היום בבוקר באתר הכלכלה The Marker.
 
 
היוזמה החדשה מתבססת על שילוב טכנולוגיות אבטחה מצידה של סיסקו ושל עוד שלוש חברות אבטחה מהגדולות בעולם שמצטרפות אליה: סימנטק, Network Associates ו-Trend Micro. היוזמה מתמקדת באבטחת שלוחות ברשת אשר בדרך כלל יש בהן סיכון גבוה יותר מאחרות, כגון משתמשים ניידים ואורחים ברשת.

פעולתה של מערכת "בקרת הכניסה של סיסקו" כרוכה במתן הרשאת כניסה למחשב אורח המבקש להתחבר לרשת ארגונית כלשהי (המחוברת לנתבים של חברת סיסקו). הנתבים עצמם יחליטו האם לחבר את המחשב האורח לאחר שיבדקו את רמת האבטחה שלו (אנטי וירוס וטלאי אבטחה מעודכנים). מחשבים שלא תותר כניסתם לרשת יוכלו לפעול מתוך שטח הסגר, או לקבל גישה מוגבלת לרשת על מנת שלא יהוו סכנה לכל מבנה המחשבים של הארגון אליו הם מתחברים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by