ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פתאום קם אדם בבוקר ומחליט שהוא צ'ארלס מנסון 
 
 
רויטרס

צ'ארלס בוקר הוא מתכנת חביב מעמק הסיליקון שהתחרפן בגלל ספאם. האיש שלח איומים זוועתיים לאנשים הטובים שרצו לעזור לו להגדיל את הפין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספאם זה דבר מעצבן. כולנו מקבלים מדי יום הצעות מפתות להתעשרות מהירה ללא מאמץ ושאר ניסים, רובנו פשוט מקללים ומוחקים, אבל מתכנת אחד מעמק הסיליקון שקיבל הצעה מעניינת להארכת אחד האברים הצנועים בגופו, לקח את זה באופן אישי והוא שלח איומים בהם הוא הבטיח לענות ולרצוח את עובדי החברה שהפציצה את תיבת הדוא"ל שלו.

צ'ארלס בוקר, בן 44, נעצר ביום חמישי ושוחרר בערבות של $75,000 על כך ששלח איומים חוזרים ונשנים לעובדיה של חברה קנדית ששלחה אליו ספאם בין החודשים מאי ליולי, כך נמסר ממשרד הפרקליטות של צפון קליפורניה.
 
 
בוקר איים לשלוח חבילה עמוסת כל טוב של נבגי אנתרקס למשדי החברה, "לנטרל" עובד עם כדור ולענות אותו עם מקדחה ודוקרן קרח (מילא פסיכופט, אבל איפה המקוריות?). כמו כן הבטיח בוקר כי הוא יצוד ויסרס את כל העובדים אלא אם כן הם יאותו להסיר את שמו מרשימת הדיוור שלהם. לא ברור אם הוא הוסר מהרשימה שלהם, אך הוא זכה להגיע לרשימה של ה-FBI.

בראיון טלפוני לרויטרס הודה בוקר כי הוא התנהג בצורה מחפירה. להגנתו הוא מסר כי המחשב שלו פשוט היה כמעט בלתי שמיש לחלוטין במשך חודשיים כעקבות התקפה של מודעות פופ-עף וספאם שפשוט חסם את תיבת הדואר.

"זה מה שקרה: הלכתי לאתר שלהם והתחלתי להתלונן בפניהם, ביקשתי הכי יפה בעולם שיפסיקו להטריד אותי והתופעה רק החמירה, עד שמתישהו פשוט איבדתי את קור הרוח".
 
בוקר מסאניוויל, קליפורניה, עומד עתה בפני משפט שיכול להושיב אותו מאחורי סורג ובריח למשך חמש שנות מאסר וקנס של עד $250,000. שימוע מקדים בעניינו ייערך בחודש הבא. לשם הבהרה הדגיש בוקר כי אין ברשותו רובים או גישה לאנטרקס.

לדבריו הבעיה נבעה מתוכנה שהוא בטעות התקין על המחשב (מהנחמדות האלה שאי אפשר להסיר אפילו עם להביור) אשר הביאה לו את מבול הפרסומות ישר אל פתח ביתו הווירטואלי. בוקר זיהה את מקור התוכנה בחברה הקנדית “Albion Medical”, אשר מבטיחה כי מייצרת "דרך אמינה ומוכחת רפואית להגדלת הפין".

באתר האינטרנט של החברה הרצינית הזו, לא היה משום מה כל מספר טלפון לשם יצירת קשר עימם.

במקרים פחות קיצוניים בעבר, גולשים שנמאס להם מספאם והחליטו לפעול בעניין הפציצו את תיבות הדואר של ספאמרים באימיילים (רגילים וספאם), טילפנו אליהם ללא הרף, שיגרו מתקפות על מחשבי הספאמרים והפיצו את המידע האישי של ספאמרים על גבי הרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by