ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה"אישה" הכי יפה ברשת 

ה"אישה" הכי יפה ברשת

 
 
הילה בקמן

תחרות היופי הדיגיטלית, המצבות הכי מצחיקות (כן, מצחיקות), שירים מטלאים, מבחן מציאות ולסיום – מי מטריד את המשטרה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הלנה מאדובי
 
 
בכל מה שנוגע לדימויים של יופי נשי, יש טשטוש בין מה שמוצג לנו כמציאות לבין דימויים דיגיטליים. האחרונים מנסים להתקרב ככל הניתן למראה אנושי, והראשונים, ובמיוחד ייצוגם המגזיני, מציגים יופי מרוטש שמה שנותר מאנושיותו הוא ניואנס קלוש. מאחר שזה מצב, למה בעצם לא לערוך תחרות יופי דיגיטלית? מעצבים גרפיים מוזמנים לשלוח דמות נשית תלת-מימדית ומתקדמת מבחינה גרפית, יפה ומסקרנת, שתתחרה על התואר מיס דיגיטל וורלד, אותה יבחרו הגולשים.


צוחק על הקבר של אמא שלי
 
 
איך הייתם רוצים שייזכרו בכם אחרי שתמותו? האם תעדיפו על מצבתכם פסוק תנכ"י מן המוכן, מילות צער וכאב על אובדנכם, או משפט מחורז ומבדח. אל תחליטו עכשיו - היכנסו לבית הקברות הוירטואלי הזה, וקבלו השראה מכתובות המצבה האמיתיות, המקאבריות, המחורזות בשנינות, האירוניות, שכמו גורמות לנחים על משכבם לקרוץ בבדיחות ממעמקי האדמה.


ואם השיר הזה נשמע לכם מוזר
 
 
 
אתר זה מנסה להפוך את היחסים החד-צדדיים בינכם לבין הזמרים, שאת מילות שיריהם אתם מפזמים בהתמסרות מובנת מאליה, ולתת להם לשיר את המילים שאתם בוחרים. לצורך כך, נבנה מאגר הולך וגדל של קבצי מילים מושרות על ידי הכוכבים הגדולים בעולם. מה שצריך לעשות, זה לכתוב את הטקסט שאתם רוצים שיושר ולקבל מיש-מש מוסיקלי של קולות מוכרים. השיר יכול לשמש את המענה הקולי שלכם, או כמסר מכם לחבריכם.


המציאות מוזרה מכל דמיון. ולהיפך
 
 
כל הדימויים האלה הסתובבו גם בתקשורת וגם באינטרנט. חלק מהם, כפי הנראה, הופיעו בתיבות האימייל שלכם. האם תוכלו לנחש אילו הן תמונות מתיחה - כאלו שעשו בהן מניפולציות דיגיטליות, ואילו אמיתיות?


האזרח אזולאי
 
 
חיוג 999 הוא המקבילה הבריטית של חיוג 100 המקומי - שנועד להזעקת רשויות ההצלה במקרי חירום. מסתבר שחירום היא מילה נזילה המכילה ספטקרום רחב של מקרים, לפחות בבריטניה. תאמרו אתם - חזרתם הביתה רעבים, ולזוועתכם כי רבה, אתם מגלים שאשתכם (נבלה!) עזבה את הבית בלי להשאיר לכם אוכל - מה, לא תחייגו 100? שיחות אמיתיות כגון זאת, מוקלטות ומתומללות, כאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by