ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
באתי בגלל המחיר, נשארתי בגלל השירות 
 
 
עידו רוזנטל

תוכנה חדשה שמתלבשת על שירות ITunes לחלונות מאפשרת להוריד מוזיקה מחברים לרשת. אנחנו לא רוצים להגיד אמרנו לכם...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני חודש, כשהושק שירות Itunes לחלונות, התריעו מומחי אבטחה שהוא יהווה מטרה קלה ונוחה להאקרים. אתם יודעים איך זה, שילוב של עלייה גדולה במספר ההאקרים שעובדים על הנושא, בצירוף העובדה שהשירות הרבה פחות מוגן משאר האתרים והתוכנות שמציעים לקנות מוזיקה הובילו למסקנה שלא ייקח הרבה זמן עד ש-Itunes וקאזאה ימלאו את אותו צורך בסיסי של הגולשים – העשרת עולמם המוזיקלי מבלי לשלם אגורה.

עשרה ימים בלבד אחרי שהושק השירות, הוציאו כמה אנשים טובים את תוכנת mytunes (כל קשר לאפל הוא מקרי בהחלט) שמאפשרת לכם להוריד קבצים מאנשים שיושבים על אותה רשת ומוכנים לחלוק עמכם את שיריהם. עכשיו ילדים, מי רוצה לנחש כמה זמן יעבור עד שייצא טלאי שיגדיר את כל האינטרנט כ"רשת הפנימית שלכם"?
 
כמובן שיוצרי התוכנה דורשים להדגיש כי אם אתם רוצים לנצל אותה על מנת להוריד מוזיקה באופן לא חוקי, אתם מתבקשים שלא להוריד את התוכנה. לנו, איך נאמר, זה מריח כמו כיסוי תחת לא ממש אפקטיבי.
 

דולר לשיר

שירות Itunes נועד לפתור את בעיית החלפת הקבצים על ידי מכירת שיר ב-99 סנט. השירות הושק בחודש אפריל השנה וכבר אחרי שבועיים החלו להתעורר ספיקות לגבי יעילות האבטחה שלה. אותה אפליקציית רשת נוצלה כדי לאפשר לאנשים לשמוע מוזיקה גם מרשתות אחרות (ולילדים האיטיים, נסו לענות עכשיו שוב על השאלה מלמעלה).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by