ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם 
 
 המחשב הוא ביתך, שמור עליו   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט הודיעה על חור אבטחה במערכת ההפעלה שלה; ההאקרים שמעו, הפנימו והם כבר מתכננים את ההשתלטות על המחשב שלכם; מוכנים להשתתף בניסוי?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע שעבר הודיעה מיקרוסופט על פרצות אבטחה במערכות ההפעלה שלה. כמו בפעמים הקודמות, מקווים במיקרוסופט ליידע את המשתמשים בפרצות, כדי שיוכלו להוריד את טלאי האבטחה, לשים לב לנסיונות פריצה למחשב וכדי שלא יוכלו להגיד שמיקרוסופט לא התריעה בפניהם על הפרצה.

למרבה הזוועה, כרגיל במקרים האלה, יש אנשים שקוראים על פרצות האבטחה האלה ולא רק שאינם עוברים לדום מתוח, אלא אפילו מעזים לנצל את אותן פרצות ממש כדי לרקוח וירוסים ותולעים ואפילו להשתלט לנו על המחשב. במילים אחרות, הגיפו את התריסים, סיגרו את הדלתות והיכנסו לכוננות ספיגה כי המחשב שלכם עומד לעבור בשבוע הקרוב מתקפה נוסח ה-Blaster.
 
 
התקלה המדוברת, מספר MS03-049, מאפשרת השתלטות על תחנת העבודה של מיקרוסופט ולמרות שעד עכשיו לא התגלו דרכים לתקוף את הפרצה באמצעות וירוס, מזהירים מומחי אבטחה כי המצב יכול להשתנות בקלות "אחד מכותבי האפליקציה שמנצלת את הפריצה ביקש בהערות את עזרת הציבור בניצול הפרצה בדרכים מזיקות יותר", אומר דן אינגבלדסון, מנהל חברה שעוסקת במחקר האבטחה ברשת.

כמו במקרה הבלאסטר, גם כאן הנפגעים העיקריים יהיו משתמשי חלונות xp משום שחלונות 2000 לא מאפשרת את ההשתלטות מרחוק.

את טלאי האבטחה שסוגר את החור אתם יכולים להוריד כאן, ולנו לא נותר אלא לאחל לכם גלישה שקטה לפחות עד ההתראה הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by