ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
מגזין חיים ברשת 
לכבוד 1 באפריל: עשר מתיחות אכזריות 
 
 אחד באפריל שמח!    צילום: shutterstock    
מגזין חיים ברשת |
 

פרופיל פייסבוק מזויף, מצלמה מבהילה, רנטגן בסמארטפון, דסקטופ שהתהפך ועוד שיטות לשגע את החברים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. לזייף סטטוס בפייסבוק

 

מעוניינים במתיחה אכזרית במיוחד במינימום מאמץ? יש לכם סוד שרק אתם והחבר הכי טוב יודעים ובא לכם להשתשע קצת על חשבונו? אפליקציית fakebook, המאפשרת לכם ליצור סטטוס מזויף או תמונה בכל זהות שתבחרו, נולדה עבורכם. 
 

האפליקציה פשוטה ומאוד ידידותית למשתמש. למעשה, היא כלל לא מסתכרנת עם פייסבוק ה"אמיתי" ולא תצטרכו להזין את שם המשתמש או הסיסמה. בדף הראשון תבחרו אם אתם מעוניינים בזיוף פוסט של תמונה או סטטוס. לאחר מכן תצטרכו לבחור את הזהות שתרצו לזייף.

 

כך זה עובד: בחרו את זהות הקורבן שלכם, והחליטו על זהות המשתמש שיעלה כביכול את הסטטוס המזויף - הורה, סלב, מורה, סטוקר, בוס או אקסית והתחילו לעשות חיים. מלאו את שם מפרסם הסטטוס כמו שהוא מופיע בפייסבוק והוסיפו תמונה. כמובן שרצוי את תמונת הפרופיל מהפייסבוק, כדי שלא יעורר חשד אצל הקורבן שלכם. אם יש לכם את אפליקציית הפייסבוק הרגילה, תוכלו להיכנס אל תמונת הפרופיל מהטלפון ולבחור באופציית שמור התמונה שקיימת בכל מקרה באפליקציה.

 

לאחר מכן תוכלו להגדיר את השעה שהועלה הפוסט (לדוגמא: about 2 minutes ago), לבחור את כמות הלייקים שהוא כיביכול קיבל ואת מספר התגובות. הפוסט מועלה לניוז פיד פייסבוק מזויף, שנראה זהה לחלוטין לניוז פיד כפי שהוא נראה באייפון, והחגיגה שלכם מתחילה. 
 

אחד האלמנטים שהופכים את הסיטואציה לאמינה כל כך היא העובדה שאתם מראים את התוצאה לקורבן בטלפון נייד. הרחק ממחשב, יקח לו קצת זמן להבין שמדובר במתיחה.

להורדת Fakebook לאייפון, האייפד ואייפוד טאצ', $0.99

 

2. לזייף הודעת SMS


 צילום: רויטרס 
 

לא בקטע של פייסבוק? תשמחו לשמוע שאפשר לזייף גם הודעות SMS, למי שלא מחובר לרשת 24/7. הכירו את אפליקציית Fake A Message החינמית, שבעזרתה תוכלו לעבוד על חבריכם עם הודעות שנראות אמיתיות לחלוטין. שימו לב, ההודעה המזויפת מופיעה על המכשיר שלכם - ולא של הקורבן. 

כך זה עובד: האפליקציה מאפשרת לכם לבחור את שם שולח ההודעה לכאורה, ולתזמן את השעה שבה תתקבל (היא נראית ונשמעת כמו הודעה אמיתית לכל דבר). אז תוכלו אתם יכולים להראות לחבריכם הנדהמים, למשל, את ההודעה ששלחה לכם בר רפאלי, או המפיקה של "האח הגדול". 

אם אתם אכזריים במיוחד, תוכלו להראות לחבר לעבודה את ההודעה שבדיוק קיבלתם עליו מהבוס, או את ההצעה המגונה שקיבלתם מהחברה של החבר הכי טוב שלכם (הי, אנחנו לא לוקחים אחריות על התוצאות). ליתר אמינות, אתם יכולים להוסיף טקסט נוסף שיתקבל כתגובה אחרי שתענו להודעה, וכך למעשה לזייף שיחה שלמה מול הקורבנות התמימים בזמן אמת.

 

חוץ ממתיחות, האפליקציה שימושית גם להיחלצות ממצבים מעיקים, כמו דייט לא מוצלח, למשל. תיאורטית, אם אתם יושבים בדייט שאין לו סוף, תמיד תוכלו לזייף הודעת חירום מאמא, שקוראת לכם לחזור הביתה מיידית.

להורדת Fake-A-Message לאייפון, חינם

להורדת Fake-A-Text לאנדרואיד, חינם

 
 

3. להחליף את הקיצורים באייפון

הטריק הבא (דרך Shareables) מנצל את מערכת קיצורי הדרך של האייפון בשביל לגרום לכך שכל הודעת טקסט שישלח החבר המסכן שלכם תוציא אותו עילג במיוחד. במקור, המערכת מיועדת כדי ליצור קיצורים אישיים לביטויים שגורים - נניח, לקבוע שכל פעם שמישהו יקליד את רצף האותיות "יב" האייפון ידע לכתוב "יאללה ביי". רק מה, האייפון לא יודע להבדיל בין קיצור שימושי לבין החלפת מילים הרסנית.

 

כדי להוסיף קיצור דרך חדש, גשו להגדרות המכשיר, לאפשרות "כללי" (General) ואז ל"מקלדת" (Keyboard). בתחתית דף ההגדרות תוכלו להוסיף קיצורי דרך חדשים ונבזיים במיוחד. הנה הצעת הגשה:

 

 
 צילום: צילום מסך 
 

כפי שניתן לראות, כל פעם שבעל המכשיר יקליד "אני", האייפון ישנה לו את זה ל"אתה". "עם" יהפוך ל"אם", "ערה?" ל"חרמן!" וכו'. אפשר כמובן ליצור כל קיצור שעולה על רוחכם (בתנאי שהקיצור עצמו הוא בן מילה אחת בלבד), ולהתאים קיצורים למילים בהן אתם יודעים שאותו חבר מרבה להשתמש (וכמובן להיות הרבה פחות פוליטיקלי קורקט מההצעה שלנו). הנה עוד הצעת הגשה, הפעם באנגלית:

 

 

  

 

 
 צילום: צילום מסך 
 

אחרי שתראו עשן שמתחיל לצאת מהאוזניים של בעל האייפון המיואש, תוכלו למחוק את הקיצורים האלה די בקלות: גשו שוב להגדרות המקלדת, ופשוט החליקו את האצבע שלכם על הקיצור, מה שיגרום לכפתור "מחק" להופיע סמוך לשמו.

 

4. שיחה נכנסת מאובמה

Fake-A-Call
 Fake-A-Call 
 צילום: צילום מסך 
 

אחרי פייסבוק והודעות טקסט, מגיע תורן של השיחות: אפליקציית Fake a Call כשמה כן היא: זיוף שיחות מכל אדם שתרצו אל האייפון שלכם.

 

תוכלו לבחור מי מתקשר, ולדחות את "השיחה הנכנסת" תוך כדי הצלצול. בין אם אתם רוצים טלפון מהנשיא אובמה, האקסית המיתולוגית או הבוס - תוכלו לעשות זאת ולהדהים את הנוכחים שלצדכם.

 

להורדת Fake-A-Call Free לאייפון, חינם

להורדת Fake-A-Call Free לאנדרואיד, חינם

 

5. רנטגן מזויף

ידעתם שהסמארטפון שלכם יכול ליצור צילום רנטגן של כל איבר בגוף? ובכן, לא באמת. אבל תוכלו לגרום לחברים שלכם לחשוב שכן באמצעות אפליקציה מצחיקה.

האפליקציה "מאפשרת" לכם לראות את עצמות הגוף שלכם תוך כדי העברת הסמארטפון מעל האזור המבוקש. רק אל תבצעו אבחנות שווא לגבי האצבע השבורה של החבר הטוב שלכם - כי זה כבר אכזרי.

 

להורדת Amazing X-Ray FX ² LITE לאייפון, חינם

להורדת X-Ray Scanner לאנדרואיד, חינם 

 

 

 

6. בלון פלוצים מודרני

ifart
 ifart  
 צילום: צילום מסך 
 

אחת המתיחות הקלאסיות ביותר שכולנו זוכרים בתור ילדים הוא בלון נפיחות, שמניחים מתחת למושב הכסא ועושה רעשים לא נעימים כשמתישבים עליו. אין צורך לסור לחנות הטריקים הקרובה לביתכם - וניתן לקבל את האפקט ישירות מהסמארטפון שלכם באמצעות אפליקציה.

 

iFart לאייפון היא אפליקציית קולות נפיחה, שכוללת 30 קולות פלוצים שונים, ומותאמת לאייפון ולאייפד. היא מאפשרת לכם לתזמן מראש את הקולות כך שיבקעו מהמכשיר ללא לחיצה. תוכלו להפעיל אפשרות שתשמיע קולות פלוצים בהזזת האיפון שלכם ולהביך את הסובבים. תתפלאו לגלות כמה אפשרויות כוללת האפליקציה בעלת הרעיון הטפשי, ותתפלאו לגלות לכמה צחוקים היא תוביל. 

 

אפליקציה דומה ומשעשעת לאנדרואיד היא Fart Sound Board שבנוסף לכך שהיא כוללת את רוב האפשרויות באפליקציית האייפון - כוללת גם פסנתר פלוצים, שעליו תוכלו לנגן ולהטריד את הסובבים. 


להורדת iFart לאייפון, 0.99$

להורדת Fart Sound Board לאנדרואיד, חינם

 

7. לחבק רוח רפאים בתמונה

הצילו, שד בא לקחת אותי: בעזרת האפליקציה הבאה, תוכלו לצלם תמונה של חבריכם, ולשתול בתוכה חייזרים ויצורים מפחידים.

האפליקציה מייצרת דמויות חייזרים שנראות אותנטיות (עד כמה שאפשר), מאפשרת לכם לשנות את גודלם באמצעות צביטה ולהזיז אותן במשיכה, ולמקם אותן בתמונה שתבחרו. תוכלו למחוק חלקים מרוח הרפאים כדי לשלב אותה בתמונה בצורה אופטימלית. את התמונות תוכלו לצלם מתוך האפליקציה או לייבא לתוכה.

 

להורדת Ghost Camera Pro לאייפון, 1.99$

להורדת Ghost Prank Camera לאנדרואיד, 0.99$

 
Ghost Camera Pro
 Ghost Camera Pro    צילום: צילום מסך 
 

8. מצלמה מבהילה

prank cam
 prank cam 
 צילום: צילום מסך 
 

רוצים להבהיל את החברים מבלי שיראו את זה בא? בקשו מחברכם לצלם תמונה שלכם, דגמנו מולו את הפוזה המתאימה כדי שלא יחשוד, וברגע שהוא יקיש על כפתור הצילום - תופיע מולו תמונה מפחידה ומפתיעה.

 

נציין כי יוצרי האפליקציה מכריזים בעמוד כי הם אינם אחראים לנזק שייגרם למכשיר שלכם בעקבות הבהלה של הצלם - כך שאולי כדאי לדאוג לרצפה מרופדת ולסביבה תומכת בעת ביצוע המתיחה.

 

האפליקציה מגיעה גם בגירסה חינמית עבור מכשירי נוקיה, שבה המצלמה הקדמית תתעד את הצלם כך שתוכלו לשמור לעד את תמונת פניו המבוהלות.

 

להורדת Scary Camera לאייפון, 0.99$

להורדת Prank Cam לאנדרואיד, 0.99$

 

 

 

9. צלצל וברח

גרמו לנמתח שלכם לחשוב שמישהו מצלצל בדלת: האפליקציה הזו מדמה צלילים של פעמוני דלת שונים. בכדי להגדיל את סיכוי ההצלחה של המתיחה תוכלו להחביא את הטלפון ליד הדלת ולהפעיל את צלצול הפעמון באמצעות טיימר. לא הכי מתוחכם, אבל עובד תמיד.

 

להורדת Door Bell Prank לאנדרואיד, חינם

להורדת Ding-Dong-Ditch לאייפון, חינם

להורדת Doorbell Prank למכשירי נוקיה, חינם

 

10. אין לכם סמארטפון? הפכו את הדסקטופ

אין לכם או לקורבן שלכם סמארטפון? אל דאגה, יש לנו מתיחה קלאסית גם לדסקטופ הרגיל. הטריק הקטן הבא יאפשר לכם להפוך את תצוגת הדסקטופ - מה שיכול לגרום ללא מעט אנשים לאבד את קור הרוח שלהם בניסיונות חוזרים ונשנים לעמוד על הראש או להפוך את המסך.

 

הדרך הפשוטה: כדי לעשות זאת, עליכם פשוט ללחוץ על מקשי ה- Ctrl ,Alt בו זמנית, ובנוסף ללחוץ גם על אחד ממקשי החיצים (למעלה או למטה) במקביל. יש לציין כי השיטה הזאת לא עובדת בכל המחשבים ויעילותה תלויה בכרטיס המסך ובמערכת ההפעלה.

 

 

 
מותק, הדסקטופ התהפך.
 מותק, הדסקטופ התהפך.   צילום: צילום מסך 
 

הדרך המורכבת: אם יש לכם כמה דקות לבד מול המחשב של מי שאתם רוצים למתוח, בצעו את השלבים הבאים:

 

  • מהרו לבצע צילום מסך של שולחן העבודה שלו (תודו שמזמן לא השתמשתם בכפתור Print Screen!).
  • בעזרת תוכנה לעיבוד תמונה היפכו את הצילום ב-180 מעלות.
  • את התוצאה הפכו לתמונת הרקע החדשה של המחשב.

סביר להניח שבשלב זה המסך יראה מבולבל ועמוס בשלל אייקונים, שהרי גם האייקונים ההפוכים וגם הרגילים יופיעו בעת ובעונה אחת. 

 

  • כדי לעשות סדר לחצו לחיצה ימנית על איזור רק בדסקטופ, בחרו באפשרות Desktop והסירו את הסימון מהאופציה "Show Desktop Icons".
  • באותה הזדמנות בחרו גם להסתיר את שורת המשימות.
  • השלב האחרון הוא להפוך את סמן העכבר. איך עושים את זה? קליק ימני על הדסקטופ, בחירה באפשרות Screen Resolution, ואז שינוי האפשרות Orientation ל-landscape. וזהו. סיימתם. המסך הפוך. כדי להחזיר את הכל לקדמותו פשוט בצעו את הפעולות האחרונות בסדר הפוך, והחזירו את רקע הדסקטופ המקורי. בהצלחה!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by