ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השטן הגדול עולה באש 
 
 לפתוח רמקולים!!!1   
 
רויטרס

באתרים של ארגוני טרור מסתובבים קטעי וידאו שבהם מפוצצים הטרוריסטים ג'יפים של צבא ארה"ב; קיצוני איסלאמי: זו חשיפה של הקונספירציה האמריקאית להסתיר את ההפסד בעיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה אזרחים אמריקאים באמת נהרגו במהלך הכיבוש של ארצות הברית בעיראק? ומאיפה הגיעו הקלטות וידאו המתעדות פיצוצים של כלי רכב צבאיים לאתרים של קיצונים איסלאמים הקשורים לטרור? התשובות לשאלות האלה פותחות דיון בתיאוריית קונספירציה שקיצונים איסלאמים מנסים להפיץ.

בחודש האחרון התחילו להסתובב באתרים של קיצונים איסלאמים התומכי בארגוני טרור כל מיני קטעי וידאו שבהם נראים כלי רכב של צבא ארצות הברית סובלים מהתקפות. רק אתמול (ד') הצליחו רויטרס למצוא שני אתרים כאלה, שהראו קליפים המתעדים את מה שהם מתארים כ"ניצחוננו על הכופרים", ובהם מופיעים כוחות הלוחמים האיסלאמים, המוג'הדין, תוקפים במרגמות כלי רכב צבאי של צבא ארצות הברית, ופיצוץ של ג'יפ נוסף בצד הדרך.
 
 
שום דבר בקטעי הווידאו לא מרמזים על מקור הקטעים, איפה הם צולמו או מתי הם התרחשו. ובכל מקרה, לא נראים בהם גופות של חיילים. באחד האתרים, Al Mujahedun , שכתובתו משתנה כל הזמן, מכונים קטעי הווידאו "ניצחונות הצבא האיסלאמי בעיראק", וכן מוצגים קטעים הנושאים את הכותרות "הגהינום האמריקאי בעיראק" ו"הגהינום הרוסי בצ'צ'ניה".

ראש מכון המחקר Islamic Observation Center שבלונדון, יאסר אל-סירי, אמר כי הוא קיבל לפני כחודש CD המכיל קטעי וידאו כאלה, אך הוא סירב לומר מאיפה הוא קיבל אותו. לדבריו, מטרת קטעי הווידאו היא לחשוף את ה"שקרים האמריקאים" לגבי מספר החיילים שנהרגו בעיראק.

קיצונים איסלאמים מפיצים באינטרנט, לצד קריאות למוסלמים להילחם בארצות הברית, תיאוריית קונספירציה לפיה לאמריקאים נפגעים רבים בעיראק, אולם התקשורת מסתירה את זה. סירי אומר כי "האמריקאים מסתירים את הפסדיהם והתקשורת שלהם עוזרת להם, ולכן המוג'הידין החליט להראות את התמונות כדי להביך את האמריקאים ולהסיט את אור הזרקורים על ניצחונותיהם על הכופרים" הוא אומר.
שלטונות ארצות הברית לא הגיבו לכתבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by