ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ממחר – דיאטה 

ממחר – דיאטה

 
 
אמיר פוקס

התוכנה שתעזור לכם להתחיל דיאטה שגם תעבוד. וגם: שמירה על הפרטיות ובטחון המחשב שלכם, סקייפי בעברית, ולקינוח – הפרחת בועות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Kathleen’s Diet Planner

 
אם הסתכלתם במראה לאחרונה ולא אהבתם את הכרס שמתחילה לתפוח, השרירים שמתחילים להדלדל או המשקל שמתחיל לעלות, התוכנה המצויינת הזאת היא בדיוק התוכנה בשבילכם. התוכנה מציגה את כל המידע שדרוש לכם בכדי להתחיל בדיאטה באופן רציני. כאן תוכלו למצוא פירוט מדוייק של סוגים רבים של מזון, כמות הקלוריות שהוא מכיל בהתאם לכמות שתאכלו. כך תוכלו לחשב קלוריות במהירות ובקלות ולהרכיב ארוחות ותפריטים לכל ימי השבוע. בנוסף, תוכלו לבדוק את לחץ הדם ואת כמות הכולסטרול בדם שלכם, לבדוק את מידות הגוף שלכם, קצב חילוף החומרים שלכם, כמות הקלוריות ששרפתם במהלך פעילות והתעמלות, ללמוד כיצד להציב מטרות של הפחתה במשקל ותפריטים לשמור על המשקל לאחר שהורדתם אותו, בדיקה של התקדמות הדיאטה ועוד מגוון עצום של אפשרויות שונות בכדי לעזור לכם להוריד במשקל.
 
גודל: 18.3MB

גירסה: 10.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

שמרו על הפרטיות – Privacy Defender

 
זה לא משנה אם אתם עובדים עם מידע סודי על המחשב ולא רוצים שאף אחד ידע מה בדיוק אתם עושים, או שאתם פשוט לא מעוניינים שאבא ידע באיזה אתרים ביקרתם, שובבים שכמותכם, התוכנה הזאת היא בדיוק מה שחיפשתם. מעבר למחיקה פשוטה של Cookies ו-History הכוללים את דפי האינטרנט שביקרתם בהם, היא תמחק קבצים נסתרים - שאתם אפילו לא ידעתם שהם קיימים - המוסתרים בדיסק הקשיח שלכם ומאחסנים מידע על פעולות שביצעתם על המחשב. התוכנה לא מצריכה ידע מוקדם ולא תבקש ממכם להתחיל להסתבך עם אפשרויות, היא פשוט תדאג להכל ללא סיבוכים מיותרים.
 
 
גודל: 422KB

גירסה: 7.0.2a

רשיון: שיתופי

להורדה
 

ביטחון שדה – Security Task Manager

 
הרשת מלמדת את הפראנואיד את מה שהוא ממילא יודע: אף פעם לא קיים דבר כזה "יותר מדי ביטחון". התוכנה הקטנה והחביבה הזו תדאג לביטחון המחשב שלכם מפני גורמים עוינים, תוכנות מזיקות, וירוסים טרויאנים ושאר מזיקים למיניהם. התוכנה בעצם תבצע סריקה זריזה של כל הכונן הקשיח שלכם ותדווח לכם על תוכנות המתוקנות לכם על המחשב שיש להן פוטנציאל לגרום לנזק או שהן לא בטוחות לשימוש. תוכלו לראות בעזרת מבט אחד קצר אילו תוכנות נחשבות לא בטוחות ואף מסוכנות, עד כמה הן מהוות סכנה למחשב שלכם, ומה תוכלו לעשות בעניין. בעזרת לחיצת כפתור אחת תוכלו לטפל במהירות בתוכנות המסוכנות ולשכוח מקיומן.
 
גודל: 815KB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

להפריח בועות – Aqua Bubble

 
המשחק הקטן והחמוד הזה מהנה באופן מיוחד. אתם צריכים לירות בועות בצבעים שונים אל עבר אשכול של בועות היורד לעברכם במהירות. ברגע שהבועה תפגע בבועה אחרת, היא תדבק אליה. המטרה במשחק היא להתאים את צבע הבועה שאתם יורים אל אשכול הבועות האחרות. זאת אומרת: לירות בועה צהובה אל עבר אשכול צהוב, לירות בועה אדומה אל עבר אשכול אדום וכדומה. אם הצלחתם לחבר מעל לשלוש בועות ברצף, הבועות יתנפצו ויעלמו, ואתם תקבלו נקודות ותתקדמו. אתם תפסידו במשחק אם לא תצליחו לפוצץ את הבועות בזמן לפני שהן מגיעות אליכם. תהנו!
 
גודל: 3.36MB

גירסה: 1.1

רשיון: שיתופי

להורדה
 
במקרה ולא ידעתם, יצאה גרסת Skype בעברית! הממשק כולו בעברית ותוכלו לצ'וטט בעברית בעזרת המקלדת. סוף כל סוף אפשר להשתמש בתוכנה המעולה הזאת בשפת הקודש מבלי להסתבך עם האנגלית.
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by