ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפגנה! לא חשוב על מה 
 
 אבא תראה! אני ליד אישה עם כתר! (תצלום רויטרס)   
 
רויטרס

רוצים להפגין נגד בוש אבל אין לכם כסף להגיע ללונדון? גשום מדי? אין בעיה, תתרווחו לכם מול המקלדת ותתחילו להניף שלטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתחילת השבוע דיווחו כלי התקשורת על חוסר שביעות הרצון הכללית לקראת ביקורו הצפוי של הנשיא האמריקאי בלונדון. בינתיים החל הביקור, החלו המחאות, ההפגנות והכל טוב ויפה. אבל מה יעשה מי שחשקה נפשו להפגין אבל גשום לו מדי להגיע עד לבירה הבריטית?

זוג אקטיביסטים חובבי מחשבים, הקימו אתר שמטרתו לאחד ולתאם את פעולות המפגינים באופן אלקטרוני ולהדריך את המפגינים להיכן עליהם להגיע על מנת להגיד לבוש מה הם חושבים עליו, וכדי להביא את התוצאות ישירות לתושבי הרשת באשר הם.
 
 
אתר "Chasing Bush" (שכרגע די קשה להכנס אליו עקב הצפיפות) מספק עדכונים על מיקומו של בוש, המגיע משיחות אלפון של אקטיביסטים הנממצאים ברחובות לונדון. באתר עצמו יושב מתנדב שאוסף ומאמת את המידע ובהתאם אליו יודע לשלוח את המפגינים לנקודה המתאימה כדי להעניק לבוש עוד מחאה קולנית ולהרוס לו עוד הזדמנות לתמונה. שיאן של ההפגנות צפוי להגיע היום (חמישי) בעת ההפגנה המרכזית.

ריץ' ווילד, בן 28, אחד ממקימי האתר, אמר כי כמות אדירה של עדכונים מגיעה, כמו גם שלל תמונות הזויות שהגיעו ממצלמפונים של המפגינים ברחובות. לדבריו האתר, שהועלה לאוויר בשבוע שעבר, זוכה לחשיפות נאות במיוחד, עם למעלה מ-50,000 כניסות כבר ביום הראשון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by