ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
"פיליפ, אנחנו מוקפים במחבלים!" 
 
 
רויטרס

התשובה הבריטית למוסד, סוכנות הביון MI5, תספק באתר שלה התרעות מפני פיגועים ואזהרות משטיקים של אל-קעידה וחבריהם; בקרוב אצלנו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוחות סוערות עכשיו בבריטניה – ביקורו של בוש עורר גל מחאה נגדו ונגד ארצות הברית ומלחמתה בעיראק. אבל הרעש הזה לא עושה רושם על ארגוני טרור למיניהם, ובראשם אל-קעידה, שבריטניה על הכוונת שלהם עוד מה-11 בספטמבר 2001.

סוכנות הביון הנגדי של המדינה, MI5, מתנהלת במובנים רבים כמו המוסד הישראלי, ופועלת תחת מעטה של חשאיות. אולם זה עתיד להשתנות בשנה הקרובה, אז תתחיל הסוכנות לספק אזהרות לציבור מטרור באתר הבית שלה, כך אמר לרויטרס בכיר בשירות.
 
 
חלק מהסוכנויות הממשלתיות וכן כמה ממחלקות המשטרה במדינה השתמשו באתר שלהם להתרעה מפני פיגועים למיניהם על אדמת בריטניה בשנים האחרונות, אולם באתר של MI5 יש מספר מצומצם של הסברים ואזהרות.

כיום, מפנה הסוכנות את הגולשים שלה לאתר של משרד הפנים לקבלת מידע לגבי האיומים על טרור, אולם כאמור, זה צפוי להשתנות. ראש השירות, אליזה מנינגהאם-בולר, אמרה כי הסוכנות צריכה להשיל את מעטה החשאיות, ולערב את הציבור בעניינים הנוגעים לביטחון לאומי. דוברת משרד הפנים מסרה כי "האתר [של MI5] ימשיך להיות מתואם עם האתר של משרד הפנים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by