ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סליחה, אפשר את הכסף שלך? 
 
 איך זה מרגיש כשכולם רואים לך (את הפרטים)?   
 
מערכת חיים ברשת

וירוס תולעת חדש שמסתובב ברשת מתחזה למסר מחברה בת של eBay ומנסה להוציא מאנשים את מספר כרטיס האשראי שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס תולעת חדש מסתובב ברשת, וכרגיל, עומדים מאחוריו סייבר-פושעים שרוצים את הכסף שלכם. מדובר בווירוס שמציג את עצמו כמסר מחברת PayPal, חברה השייכת ל-eBay המספקת שירותי העברת כספים אונליין.

הווירוס מגיע כקובץ מצורף לאימייל שנושאו: Important, ובתוכן שלו מופיעה הודעה, המופנה למשתמש בשירותי PayPal, לפיה החשבון שלו בחברה עומד להסתיים בקרוב, וכדי לחדשו עליו להזין את מספר כרטיס האשראי שלו, וכן מספר ביטוח לאומי – המקבילה האמריקאית למסר תעודת זהות.
 
 
בקובץ המצורף לידיעה, הנושא את השם InfoUpdate.exe או www.paypal.com.pif, נמצא הווירוס, שקיבל את השם Mimail.J. מדובר בגרסה העשירית של ווירוס שהחל להסתובב בעולם באוגוסט, והוא פוגע במחשבים עם מערכת ההפעלה של חלונות 95, 98, 2000, XP ו-NT.

כשפותחים את הקובץ הנגוע, ההודעה שולחת את העצמה לכל הכתובות שבספר הכתובות של הנמען, ובנוסף נפתח חלון הנושא אישור מזוייף של PayPal, ובו מתבקש הנמען להזין את הפרטים המבוקשים, הנשלחים לשרת מרוחק.

הווירוס עושה שימוש באסטרטגיית פשיעה מקוונת קלאסית, המכונה phishing. במזימות שכאלה הסייבר פושעים שולחים אימיילים שנראים כמסר מתאגידים גדולים הזוכים לאמון אצל רוב הגולשים, וככאלה מפתים את הנמענים למסירת מידע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by