ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האנציקלופדיה של ynet בדרך להשקה 
 
 אתה מוכן להשתתף בניסוי? מסלול שנתי ב-228 שקלים   
 
דנה רוטשילד

ב-ynet מעלים הילוך לקראת ההשקה של השירות בארץ, ומעלים הצעות מחיר ומסלולים שונים למנויים; מינוי שנתי יעלה 228 שקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקיצה של עמוד ניהול חשבון המינוי
 סקיצה של עמוד ניהול חשבון המינוי   
השקת האנציקלופדיה של ynet הולכת ומתקרבת, ובימים אלה עובדים באתר על סקיצות לעמודי הרישום לשירות. לפי הסקיצות, שהגיעו לידי חיים ברשת, יוצעו לגולשים בישראל שני מסלולי רישום בלבד: מנוי שנתי ב-228 ש"ח לגולשים רגילים, ומסלול מיוחד, שפרטיו לא צוינו, למנויי עיתון הפרינט של ynet, ידיעות אחרונות. זאת, לעומת 150 ש"ח לשנה שמשלמים גולשי חו"ל על גישה לאנציקלופדיה ולתכני ynet, הפתוחים שם רק למנויים משלמים.
 
יש כרטיס חבר מועדון? סקיצת עמוד הרישום לאנציקלופדיה
 יש כרטיס חבר מועדון? סקיצת עמוד הרישום לאנציקלופדיה   
לפני כשבועיים אמר לחיים ברשת העורך הראשי של ynet, יון פדר, כי האנציקלופדיה, הנגישה כעת רק למנויי ynet בחו"ל, תוצע "בחודשים הקרובים" כשירות פרימיום לגולשים הישראלים. פדר אמר את הדברים לאחר שהתגלה כי האנציקלופדיה היתה נגישה בחינם לגולשים בישראל. בתגובה לגילוי אמר פדר כי מדובר בגרסה ניסיונית של השירות, שיוצע בעתיד בתשלום, אולם שעות ספורות לאחר הפרסום, נחסמה האנציקלופדיה לגלישה מהארץ.

האנציקלופדיה, שמכילה למעלה מ-6000 ערכים, פותחה במשך שנה וחצי על ידי צוות של כעשרה אנשים בניהולה של מיכל שכטר ובעריכתו של ד"ר עמנואל לוטם, והיא הוצעה ככבונוס למנויי ynet מחו"ל בתחילת השנה, עם תחילת גביית דמי המנוי על גלישה לאתר מחוץ מישראל.
 
 
למנויים החדשים יוצע להצטרף ל"מועדון מנויי האנציקלופדיה", כש"הצטרפות למועדון תאפשר לך לקבל הצעות שיווקיות שנבחרו עבורך במיוחד", ולמצטרפים מובטח כי "לא תשלחנה יותר מ-2 הודעות לחודש". כמו כן יוצע למנויים לקבל עדכונים לאימייל מאתר ynet וממערכת האנציקלופדיה.

מ-ynet נמסר שכל הנתונים על מסלולי המינויים השונים ומחיריהם יתפרסמו כאשר תיפתח האנציקלופדיה למנויים בארץ, ושבכל מקרה, האנציקלופדיה תמשיך להיות נגישה למנויים מחו"ל ללא תשלום נוסף, כפי שהיה נהוג עד כה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by