ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מקבלים אורגזמה עולמית 

מקבלים אורגזמה עולמית

 
 
הילה בקמן

לא נכנסים לשירותים בלי ג'ף גולדבלום, זוכרים את הרגעים הנוראים באמת של הרוק, עושים מרק ממילים, ומדרגים את אנשי המופת של עולמנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהעולם יגמור
 
 
תארו לעצמכם שכל העולם עושה סקס באותו הזמן, אנרגיה מינית חיובית שוטפת את העולם ווייבים אורגזמיים ממלאים את הפלנטה. כדי להשתתף בגלובלגאזם, עשו סקס בזמן הנקוב, והשתתפו באורגיה הגלובלית. זכרו, זאת לא רק אורגזמה, זה תפקידכם בשחרור גלובלי ענק. אגב, להגברת הקשר הגלובלי, המעוניינים יכולים להתקבץ יחד עם שאר משתתפי האורגיה בלאונג' הצ'טים והוידאו.


ג'ף גולדבלום צופה בכם מחרבנים
 
 
לג'ף גולדבלום יש מבט חודר, שיפוטי, שגורם לתחושת אי-נחת, כזה שלא הייתם רוצים שיביט בכם ברגעים שפלים - כשאתם מחרבנים למשל. זאת כנראה סיבה מספיק טובה ליצור אתר הנושא את השם 'ג'ף גולדבלום צופה בכם מחרבנים'. אם ברצונכם למגר את תופעת החירבון בשירותים ציבוריים או לפחות להשפיל את העוסקים באקט בזוי זה, אתם מוזמנים להדפיס את הפליירים ולתלות אותם במקומות אסטרטגיים, וכמו כן, להצטלם עם הפלייר או עם ראשי התיבות של האתר - JGIWYP - כתובים על גופכם, ולשלוח את התמונות.


רוקנרול הוא המוזיקה של השטן. יש הוכחות
 
 
 
ג'ון לנון ומארוין גיי נרצחים, מייקל ג'קסון מואשם בהתעללות מינית, מילי ונילי לא יודעים לשיר, אוזי אוזברון מקפד ראשה של יונה בנשיכה - אירועים אלה נמצאים בעשיריה הפותחת של רשימת 100 הרגעים המזעזעים ביותר בתולדות הרוקנרול, שערוץ המוסיקה VH1 ליקט, דירג וסקר.


סמטוחה
 
 
את המרק הזה אי אפשר להריח, גם לא לאכול. את המרק הזה אפשר רק לראות ולקרוא. המרכיבים של המרק הן אותיות ומילים, ואופן הכנתו הוא הקלדה והקלקה. הקלידו מילה שבחרתם בקפידה (יש לכם הזדמנות אחת ויחידה לעשות זאת), והוסיפו אותה לתערובת המילים.


צריך ביצים
 
 
כמה אומץ נדרש לדעתכם, מאחד עד עשר, כדי לסחוט לימונים לתוך העיניים, לחשוף את הטוסיק, לשתות שתן, להתפלש בעירום בבוץ, לתעד פעולות אלה ולהעלות את התמונות לרשת? צילומים של כל הדברים המוטרפים שלא העזתם ולא חשבתם להעז לעשות, ב- Dare Or Not, לדירוגכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by