ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מפירה פטנטים? חבר המושבעים טועה ומטעה 
 
 
מערכת חיים ברשת

חבר מושבעים מצאה את מיקרוסופט אשמה בהפרת פטנט של חברת SPX וחייב אותה לשלם 62 מיליון דולר פיצויים. מיקרוסופט חושבת כי חבר המושבעים טועה ומטעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר מושבעים פדראלי קבע כי מיקרופסוט חייבת לשלם פיצויים בגובה 62.3 מיליוני דולרים לחברת SPX, לאחר שהשתכנע כי החברה אשמה בהפרת זכויות פטנט השייך ל-SPX בתחום טכנולוגיית ה-internet conference.

חבר המושבעים בריצ'מונד, וירג'יניה, קבע כי מיקרוסופט השתמשה ביודעין בטכנולוגיה ללא אישור. חברת SPX טענה כי תכונות ה-Whiteboard, המיושמות בתוכנת מפגש הוידאו Netmeeting של מיקרוסופט, מהוות הפרה של זכויות פטנטים שהיא מחזיקה.
 
 
מיקרוסופט טענה להגנתה כי היא פיתחה את הטכנולוגיה למוצר ה- whiteboardבאופן עצמאי, וללא כל קשר למוצר של SPX. אולם קו ההגנה הרשמי שלה, שנדחה על ידי בית המשפט, טען כי הפטנט של SPX אינו בר תוקף, עקב ניהול כושל בפני משרד רשם הפטנטים האמריקאי.

דוברת מיקרוסופט, סטייסי דרייק, מסרה כי החברה מאוד מאוכזבת מהחלטת חבר המושבעים וכי החברה משוכנעת בצדקת דרכה. הדוברת מסרה כי עדיין מוקדם לדעת כיצד תנהג החברה והאם היא תגיש ערעור על פסק הדין.

זה המקום להזכיר כי מיקרוסופט עדיין נלחמת על מנת להפוך על פיו גזר דין של חבר מושבעים פדראלי משיקאגו, אשר פסק לפני מספר חודשים כי החברה הפרה זכויות פטנט השייכות לחברת Eolas, בנוגע לטכנולוגיה המשמשת לגלישה ברשת. בתביעה ההיא, חוייבה מיקרוסופט לשלם פיצויים על סך 521 מיליון דולרים.

מי שממש מודאג לעתידה של מיקרוסופט, ותוהה כיצד תוכל החברה לעמוד בתשלום קנסות אלו, מוזמן לעיין בנתונים הפיסקאליים שחשפה החברה. בעתיד הנראה לעין, סביר להניח שלא צריך לדאוג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by