ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עדכון תנועה: קספארוב מקבל בראש 
 
 
רויטרס

מה שהיה משחק שקול ומותח הפך לבית מטבחיים, לאחר ששחקן השחמט מס' 1 בעולם עשה טעות קטנטנה מול המחשב שמולו הוא שיחק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טעות קטנה במהלך ה-32. זה כל מה שהמחשב היה צריך, בשביל לקרוע לקספארוב את הצורה, ולנצח במשחק, השני מבין ארבעה, שנערך ביום חמישי בניו-יורק, בין המחשב “X3D Fritz” ובין שחקן השחמט מספר 1 בעולם.

מה שהיה משחק שקול ומתוח, הפך לשדה קטל לאחר התור ה-32 של קספארוב, כאשר הוא שגה והזיז את הצריח בצורה שאיפשרה למחשב לחדור את קו ההגנה שלו במתקפה חסרת מעצורים – מלכה, צריח וחייל, אשר הפך למלכה נוספת.
 
 
"פשוט פישלתי", אמר קספארוב לעיתונאים. קספארוב, ששיחק בכלים השחורים, פרש לאחר המהלך ה-39 של המחשב ולאחר משחק של שלוש שעות וארבעים דקות.

קספארוב משחק מול X3D Fritz, שילוב בין תוכנת Fritz הגרמנית ותוכנת הוירצ'ואל ריאליטי של X3D Technologies מניו-יורק. מומחי שחמט מעידים כי התוכנה משחקת כמו רב-אומן יציב ומנוסה.
המשחקים נערכים אל מול מסך מחשב ולא מול לוח שחמט, כאשר קספארוב חובש משקפי תלת-מימד, הנעת הכלים נעשית ע"י תוכנת זיהוי קולית.

נכון לעכשיו מובילה התוכנה על קספארוב בנקודה, לאחר שזכתה בנקודה שלמה בסיבוב הזה, ובחצי נקודה במשחק הראשון שנערך ביום שלישי והסתיים בתיקו. המשחק השלישי בסדרה נקבע להיום (א') והמשחק האחרון בסדרה יתקיים ביום שלישי, כשבסופו ישלשל המנצח לכיסו סכום נאה של רבע מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by