ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לא חבל על הזמן שלו? 
 
 
מערכת חיים ברשת

לינוס טורבלדס זומן להתייצב בבית המשפט בתביעה של SCO נגד IBM, אבל לא לדאוג: המעסיקים של לינוס הודיעו כי ישלמו על כל ההוצאות המשפטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קונסורציום מעבדות הפיתוח של הקוד הפתוח (OSDL), שמעסיק את לינוס טורבלדס, מסר כי הוא יממן את הוצאות היעוץ המשפטי למייסד מערכת ההפעלה בקוד פתוח, לינוקס, לאחר שהוצא על שמו צו זימון לבית המשפט.

לינוס, אשר זומן להתייצב בבימ"ש במסגרת תביעת הענק על סך 3 מיליארדי דולרים, שהגישה חברת SCO כנגד IBM, יקבל יעוץ משפטי חינם מהגוף שמעסיק אותו. גם כנגד ה-ODSL עצמו הוצא צו זימון ביום רביעי האחרון.
 
 
קונסורציום מעבדות הפיתוח של הקוד הפתוח הוא גוף שנוסד על מנת לשפר את לינוקס, אשר תופסת תאוצה ופופולריות בקרב חברות רבות הנעזרות במערכת ההפעלה על מנת להריץ יישומים עסקיים. החברות המשתתפות בקונסורציום הן אלקטל, סיסקו סיסטמז, Computer Associates, דל, אריקסון, פוג'יטסו, HP, היטאצ'י, IBM, אינטל, מיצובישי, נוקיה, Sun Microsystems וטושיבה.

חברת SCO הגישה תביעה בחודש מרץ, והיא טוענת כי IBM הפרה את תנאי הרישוי של יוניקס (עליהם הייתה חתומה עם SCO) בכך שתרמה שורות קוד מיוניקס לליבת ההפעלה של לינוקס. IBM הכחישה את ההאשמות והגישה תביעה נגדית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by