ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: תחזיקו אותי 
 
 
מערכת חיים ברשת

התאגיד מרדמונד לא אוהב שהאיחוד האירופי דוחף לו אצבעות לעיניים במשפט המונופול ומאיים: נפיץ באירופה גרסאות ירודות של Windows

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קרב הענקים בין האיחוד האירופי למיקרוסופט מגיע היום לשיאו עם סיומו של השימוע המקדים בעניין תביעת המונופול נגד מיקרוסופט. אתמול נרשמה עליית מדרגה בעימות, כשהתאגיד הענק איים להפיץ גרסאות ירודות של Windows באירופה.

האיחוד טוען כי מיקרוסופט מנצלת את שליטתה בשוק מערכות ההפעלה כדי לדחוף את המוצרים שלה בתחום השרתים הביתיים ונגני המדיה, ודורש ממנה להסיר את נגן המדיה ממערכת ההפעלה כדי לאפשר תחרות חופשית בשוק. מיקרוסופט מסרבת לעשות כן, ואף איימה בתגובה כי אם האיחוד לא ייסוג מדרישותיו, היא תאלץ להפיץ לצרכנים האירופאים גרסאות ירודות של Windows .
 
 
בראד סמית', פרקליט בכיר של מיקרוסופט, אמר אתמול כי "באנו לבריסל לא רק כדי לדון בעניינים הללו, אלא גם כדי לפתור אותם". אולם מקורות באיחוד אמרו לרויטרס כי "החלטתו של בראד סמית' לאיים על האיחוד האירופי היתה מזעזעת".

המשפט נגד מיקרוסופט התחיל אי שם באוגוסט, ולאחר דחיות חוזרות ונשנות נקבע מועד השימוע המקדים להשבוע, והוא החל ביום ד' ויסתיים היום. במהלך השימוע היום צפויים לדבר נציגים מחברות שנפגעו מהאסטרטגיה של מיקרוסופט, כמו Sun Microsystems ו-RealNetworks. יהיה שמייח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by