ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אימייל מעולם שכולו טוב 
 
 משתמשים בכל התותחים הכבדים   
 
מערכת חיים ברשת

שירות חדש מציע פתרון לכל מי שחייב שתהיה לו את המילה האחרונה: שליחת האימיילים האחרונים בהחלט שלך לאחר מותך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש אנשים שמכורים לאי-מייל ולא יוותרו עליו בחיים. ויש אנשים שגם לא מתכוונים לוותר על התענוג גם אחרי מותם. אתר mylastemail.com מציע שירות אינטרנט חדש המיועד לאלו שתמיד חייבים שתהיה להם את המילה האחרונה. השירות מבטיח לשלוח את האי-מייל הסופי בהחלט שלך לחברים וקרובים, לאחר שתפנה ציוד באופן סופי.

השירות, עליו מדווח ב-wired, המסופק על ידי חברת LifeTouch, מאפשר ללקוחות לשמור עד חמישה אימיילים על שרתי החברה עד יום מותם. לאחר לכתו של הלקוח לעולם שבו לא צריך ללחוץ על Send על מנת לתקשר, יפנה מי ממכריו למשרדי החברה, יציגו אישור על פטירתו, והחברה תשלח אז את ההודעות שנשמרו על השרתים.
 
 
לדברי מייסדת החברה, קרן פיץ', השירות לא אמור להחליף את הליך רישום הצוואה החוקי, אלא לטפל דווקא בהיבט הרגשי של עניין המוות. מעין דרך להבטיח את הסיכוי שלך להפרד לשלום מכולם (מבלי החשש שלא תצליח לשלוח את המייל).

השירות הנ"ל אינו הראשון מסוגו. במהלך שנות בועת האינטרנט, היו שני שירותים שהציעו רעיון דומה, אך שניהם נמוגו לאוויר, בלי שהשאירו אפילו אימייל לקרובי המשפחה או לנושים. אנשי השירות החדש מקווים להישאר בעסק ליותר שנים והם מבססים זאת על ציפיות ומחירים נמוכים. מנוי לשירות עולה עשרה דולרים לתקופה של שלוש שנים, והם גם אינם מעוניינים לפתח את האתר לכדי פורטל, מועדון לקוחות או קניון וירטואלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by