ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שיתפת סרט? לך לכלא, נבלה 
 
 
מערכת חיים ברשת

הסנאטורים שאוהבים את הוליווד (והיא אוהבת אותם ואת מסע הבחירות שלהם בתמורה) יציעו חוק חדש שישלח לכלא כל מי שיפיץ באינטרנט סרט לפני שחרורו הרשמי לקולנוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעת חוק חדשה, הזוכה לתמיכה מצד סנאטורים אמריקאים מרכזיים, תשלח לכלא, לתקופה של עד שלוש שנים בפועל, כל גולש אשר יחזיק סרט הוליוודי שטרם יצא לאקרנים (אפילו קובץ אחד) בספריית הקבצים המשותפים שלו.

אתר CNET שמדווח על העניין, מרחיב כי על פי הצעת "החוק להגנת זכויות האמנים ומניעת גניבה" כל מי שיפיץ סרטים לפני שהגיעו לקולנוע באמצעות רשת מחשבים ציבורית, יחשב הדבר כעבירה פדראלית שהקנס עליה הוא עד $250,000. והחלק היותר נחמד הוא שבכלל לא יהיה צריך להוכיח כי נעשתה איזושהי היא הפרת זכויות יוצרים. היה לך קובץ ב-Share Folder? לך לכלא.
 
 
הסנאטורים ג'ון קורנין (רפוב'-טקסס) ודיאנה פיינשטיין (דמוק'-קליפורניה) מתכננים להציג את הצעת החוק במסיבת עיתונאים שתערך היום (ה'). יצטרפו אליהם האנשים היקרים (מאוד) שבעצם דחפו את העניין, ג'ק ואלנטי, נשיא התאחדות הקולנוענים האמריקאית (ה-MPAA) ומיטש ביינוול, יו"ר RIAA. בתור אורנמנט, תופיע במסיבת העיתונאים גם השחקנית חביבת הקהל משנות השבעים, בו דרק (ונשאלת השאלה: למה?).

להוליווד נמאס כבר מהתופעה של הפצת סרטים באינטרנט לפני שהם הגיעו לקולנוע או ל-DVD. סרטים כמו "מלחמת הכוכבים", "טומב ריידר" ו"הענק" הגיעו לרשתות ה-P2P לפני ההפצה המסחרית שלהם. בספטמבר החליטו האולפנים "להעניש" את שופטי האקדמיה האמריקאית לקולנוע (מצביעי פרס האוסקר) והשעו את שליחת תקליטורי ה-DVD של הסרטים המועמדים אליהם.

הצעת החוק החדשה קוראת גם להכרזה על עבירה פדראלית חדשה, עליה ניתן יהיה להטיל עד חמש שנות מאסר בפועל, על "שימוש במכשיר הקלטה אודיוויזואלי" בבית קולנוע בניסיון להכין עותק לא מורשה של סרט. כמו כן החוק מציע להגביר את יכולות הענישה האזרחיות בהן יכולות לנקוט החברות ב-MPAA, כאשר הן מחליטות להגיש תביעה כנגד מי ששיחרר עותק מוקדם של סרט לאינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by