ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפורנו המקוון מחסל את עיתוני הסקס  
 
 
מערכת חיים ברשת

עסקי הפורנו המקוון מעולם לא היו טובים יותר; עיתוני הסקס המודפסים לעומת זאת, מתחילים לחשב את קיצם לאחור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוידאו חיסל בשעתו את כוכב הרדיו. האינטרנט של ימינו חיסל, כך נראה, את ענף ירחוני המין. אל גולדשטיין, מי שסיפק במשך 35 שנים ארוכות חומר בהייה עטור סיליקון לגברברים אמריקאים רבים, נאלץ לסגור את הבאסטה. קהל לפורנו, הוא אומר, אף פעם לא חסר, אבל האינטרנט שינה לחלוטין את חוקי המשחק.

לפני כחודש, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP, הפסיק גולדשטיין להדפיס את מגזין Screw, ופנה לרשויות בבקשה לפתיחת הליך של פשיטת רגל. גולדשטיין עשה זאת כדי שיוכל להסדיר את חובותיו, ולנסות להפיץ מחדש את מרכולתו עמוסת הטסטוסטרון, אולם הפעם עם דגש על אתר האינטרנט שלו ולא על המגזין המודפס.
 
למה הכל חייב להיות עם ציצים?
 למה הכל חייב להיות עם ציצים?   
וגולדשטיין הוא לא בן יחיד. גם חברת General Media של בוב גוצ'יונה (המו"ל הוותיק של פנטהאוז) הגישה בקשה לפתיחת הליכי פשיטת רגל. ביום שישי החולף, התפטר גוצ'יאני מתפקידו כמנכ"ל חברת האם של General Media, חברת Penthouse International. הוא ישאר ויכהן בראש המגזין עצמו, אשר תפוצתו צנחה בתוך חמש שנים מכמיליון עותקים שבועיים ל-565,700 בלבד.

גולדשטיין אינו חוסך בסופרלטיבים. "אנחנו אנכרוניסטים, אנחנו דינוזאורים, אנחנו פילים שהולכים לבית הקברות כדי למות... מערכת ההפצה השתנתה, ואנחנו חייבים להשתנות עימה על מנת לשרוד". המגזין שלו, שנולד בשנת 1968 היה מוכר כ-140,000 עותקים בשבוע. בשנה שעברה צנחו המכירות לכ-30,000 עותקים.
 
 
קיימות, כמובן, גם חברות שכן השכילו לעשות בזמן את השינוי המתבקש ופרצו לזירת האינטרנט, דוגמת פלייבוי והאסלר (Hustler), הנחשבים כיום למותגים המובילים בתחום. לארי פלינט, המו"ל של האסלר, אומר כי החברה שלו בהחלט הצליחה לחדור לזירת העסקים של הרשת, אך הוא מסכים שהמגזינים המודפסים הם בגדר עולם הולך ונעלם. לדבריו, הכסף הגדול נמצא היום בתחום האונליין ובתחום הפקת סרטים למבוגרים. מי שנשאר בתחום הנייר, בקרוב יוכל רק לנגב עימו.

גם ענקית דוגמת פלייבוי, שנותרה רווחית, רואה יותר רווחים מעסקי האונליין שלה, לעומת רווחי המגזין המצטמקים. חטיבת המסחר המקוון של החברה עברה לרווח של $474,000 לעומת הפסד של 2.2 מיליון דולר בשנה שעברה. ואילו הכנסות המגזין המודפס צנחו ב-47 אחוזים בשל הירידה במחזור הפרסומות.

הפורנו המקוון ידוע כתחום האינטרנטי שתמיד מהווה את הסנונית הראשונה בכל הנוגע להתפתחות טכנולוגית. אתרי התוכן הראשונים בתשלום היו אתרי פורנו, ובהחלט יכול להיות שניצחון האינטרנט על הנייר המודפס אינו מוגבל אך ורק לתחום הסקס. מי יודע, אולי בעתיד הלא רחוק אנשים אפילו יתחילו לקרוא תוכן באינטרנט?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by