ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכבות הפורנו מתלוננות שדופקים אותן 
 
 אנחנו קורעות את התחת ותמיד דופקים אותנו (מתוך אתר voyeur dorm)   
 
מערכת חיים ברשת

דוגמניות שכיכבו באתר למבוגרים בלבד טוענות כי החברה שהפעילה את האתר לא שילמה להן בגין שעות נוספות (למשל, על זמן המקלחת); עסקים מלוכלכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בואו נניח שהייתם עובדים באתר פורנו. ולא סתם אתר, אלא מעין גרסה כחולה של פרוייקט Y שמאפשרת לכל חרמני העולם להציץ לכם לנשמה במשך כל שעות היממה. אם הייתם עובדים בכזה מקום, הייתם מבקשים שעות נוספות על המקלחת?

בשאלה הזו צריכים להטריד את עצמם בימים אלה שופטי בית המשפט בטמפה, ארה"ב, לאחר ששתי דיירות לשעבר של אתר voyeur dorm הגישו תביעה נגד מפעילי האתר בטענה שאלה לא שילמו להם בגין שעות נוספות. לטענת הדוגמניות, היו צריכים בעלי האתר לשלם להם בעבור כל מקלחת, כל לימוד בעירום וכל תנומה שהן עשו מול המצלמה, משום שפעולות אלה נחשבות לעבודה (מנויי יהאתר יכלו לצפות במתרחש בבית במשך 24 שעות).

בעלי האתר טענו כי מכיוון שהמגורים ניתנו לדוגמניות בחינם, ומכיוון שהבנות קיבלו כסף על עבודתן, אין להן שום זכות לדרוש תשלום נוסף. במקביל, הגישו בעלי האתר תביעה משלהם נגד שתי הדוגמניות, בטענה שאלה עובדות בימים אלה באתר פורנו אחר, מה שמהווה הפרה של החוזה שלהן.

Voyeur Dorm נחשב לאתר החלוץ בתחום אתרי ההצצה והוא מאפשר, תמורת תשלום של כ-40$ לחודש, להציץ לתוך "חיי הסטודנטיות" שמרבות במקלחות, למידה בעירום ושיזוף בשמש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by