ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל מונופול ביג'י יומו 
 
 
רויטרס

השבוע ייערך שימוע מקדים במועצת האיחוד האירופי, ובו תינתן למיקרוסופט הזמנות להגן על עורה. התאגיד מואשם בניצול המונופול שלו בתחום מערכות ההפעלה כדי למחוץ מתחרים בתחום נגני המולטימדיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רגע האמת של מיקרוסופט הולך ומתקרב, כאשר השבוע יש לה למעשה את ההזדמנות האחרונה להגן על עצמה מפני ההאשמות של הרגולטורים של האיחוד האירופי, על כך שהיא מנצלת לרעה את שליטתה בתחום מערכות ההפעלה למחשבים אישיים.

המועצה האירופית תאזין למה שלמיקרוסופט יש לומר להגנתה בשימוע בדלתיים סגורות, אשר ייערך מיום רביעי עד יום שישי, שבמהלכו יינתנו הזדמנויות למיקרוסופט ולמקטרגיה להציג את טענותיהם.
 
 
השימוע יסייע לשופט להבין אם מיקרוסופט השתמשה בחזקה שיש למערכת ההפעלה חלונות על שוק מערכות ההפעלה על מנת למחוץ חברות תוכנה שהתחרו בה בפלח השוק של נגני קבצי המוזיקה והווידאו ובהרצת רשתות פשוטות. במהלך השימוע תינתן למיקרוסופט הזמנות להגיב על צעדי ה"תיקון" שהוצעו על ידי פקידים בכירים באיחוד האירופי.

על מנת לאזן במעט את התחרות, שוקל האיחוד האירופי להכריח את מיקרוסופט להסיר את נגן המולטימדיה שלה ממערכת ההפעלה חלונות ולגלות ליריבותיה כיצד לשפר את דרך העבודה של חלונות עם תוכנות שרתים (שלא לדבר גם על קנס נכבד).

החלטה סופית בעניין צפויה להתקבל לקראת האביב, אלא אם כן תגיע מיקרוסופט לעסקת ביניים עם האיחוד לפני כן. הסכם פשרה ידידותי יוכל לסייע לשני הצדדים על ידי המנעות מפתיחת הליך משפטי ארוך, מייגע ויקר (בעיקר למיקרוסופט, מן הסתם).

אבל זה בכלל לא בטוח שמיקרוסופט תסכים להיעתר להצעות שמבקש האיחוד להציע, הן בתחום המעשים שעליה לנקוט והן לגבי גודל הקנס שיהיה עליה לשלם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by