ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי השבוע: אידיוטים? ליחצו כאן! 

אתרי השבוע: אידיוטים? ליחצו כאן!

 
 
הילה בקמן

וגם: האיש שיצייר את החלומות שלכם, אנריקו איגלסיאס יוצא טמבל, משחק לשתייני בירה ומזור לכל הכאבים שגורמת הישיבה מול המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לחוליו זה לא היה קורה
 
 
שקט וחופשי מדאגות היה אנריקה איגלסיאס לקראת ההופעה שלו בפולין. אחרי הכל, מה כבר יכול להשתבש, חשב לתומו, כשכל מה שנדרש ממני זה להניע את השפתיים ולשקשק את עכוזי לצלילי פלייבק. מה שהוא לא לקח בחשבון, זה שאחד מטכנאי הסאונד יקליט את שירת הבצורת שלו ל-Rhythm Divine. עילגות מוסיקלית במיטבה!


מבחן האידיוטים הגדול
 
 
לא אחת המילה אידיוט (על הוריאציות השונות שלה - דביל, אהבל, עוואר, טמבל וכו') הוטחה בפניכם, יש להניח. אתם ודאי הקלתם בכך ראש (כמצופה מאידיוטים?), ושכנעתם את עצמכם שמדובר בהקנטה חברית, בהלצה תמימה. יתכן שכך הדבר, ואם אכן כך, לא אמורה להיות לכם בעיה לעשות את המבחן הקצרצר, שיקבע, אחת ולתמיד, אם לשמע הקריאה אידיוט!, רצוי שתסתובבו.


ארץ החלומות
 
 
 
התת מודע מייצר דימויים וסיפורים מוטרפים שבמצב מודע המוח לא נוהג לייצר. אולם, כשבאים לתאר חלום, חסר המימד הויזואלי שיעביר את מוחשיותו במלואה. Slow Wave מזמין אתכם לשלוח תיאור של חלום שחלמתם, ומציע להמחיש אותו בפורמט של רצועת קומיקס. שיטוט בארכיון החלומות המקומקסים יזמן לעיניכם סיפורים ביזאריים, מצחיקים ומעניינים, כמו שרק חלומות יכולים להיות.


מפלצות הבירה
 
 
אתם חזירי בירה שאינם יודעים שובע. השתמשו בחצים כדי לנוע, בספייס בר כדי לקפוץ, ואספו את כל פחיות הבירה שנקרות אל דרככם. היזהרו מכדור האש ומנפילות לתהום. בהצלחה!


הקץ לאנחות
 
 
אם אתם מבלים זמן רב מול המחשב, קיימת סבירות שפוקדים אתכם בשלבים מתקדמים תחושת אי נחת וכאבים בחלקים שונים של הגוף. מודעות למיצוב נכון של הגוף, של המוניטור, הכיסא והמקלדת, יכולים למנוע זאת. הקליקו על איבריכם הדואבים, וגלו איפה נטועים שורשי הרע וכיצד ניתן לשרש אותם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by