ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל על הדסקטופ 
 
 אפשרויות חיפוש שונות   
 
מערכת חיים ברשת

גוגל שיחררה שירות חם וטרי ממעבדות המחקר שלה, המאפשר חיפוש במנוע הפופולרי ישירות מהדסקטופ, ללא צורך בהפעלת דפדפן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התוצאות קופצות בחלון קטן מסרגל המשימות
 התוצאות קופצות בחלון קטן מסרגל המשימות   
ענקית החיפוש גוגל שיחררה גירסת בטא של שירות חדש, חם וטרי מהמעבדות. השירות, Google Deskbar, הוא תוכנה שאתם יכולים להוריד לדסקטופ, ההופכת את מרבית האפשרויות של גוגל לנגישות הישר מהדסקטופ, ללא צורך בפתיחת הדפדפן.

התוכנה מתיישבת בסרגל המשימות שעל הדסקטופ, ויש בה תיבה קטנה להזנת המידע שאותו אתם מחפשים, כשניתן לחפשו באמצעות השירותים השונים של השירות. למשל, ניתן לחפש ביקורות סרטים, תוכנות להורדה, מילים נרדפות ועוד. אם אתם באמצע מסמך כלשהו בווינדוס, למשל וורד, ורוצים לחפש משהו על מושג כלשהו מתוך המסמך, אתם אפילו לא צריכים לעשות את נוהל הקופי-פייסט הנודע, אלא יכולים פשוט ללחוץ ctrl+alt+g והמושג יועתק לתוך תיבת החיפוש.

התוצאות צצות בחלון קטן ללא כתובת URL שיוצא מסרגל המשימות. אולם למרות שאין צורך להפעיל את הדפדפן, כדי להשתמש בשירות המחשב צריך להיות מחובר לאינטרנט.
 
 
"הדסק בר של גוגל הוא שירות חיפוש למחשבים אישיים כך שאנשים יוכלו לחפש בגוגל בדרך חדשה ומהירה יותר", אמר ל-ZDnet ג'ון פיסקטלו, מנהל מוצר של Google Deskbar ושל Google Toolbar, והוסיף כי "זה עובד מכל אפליקציה בכל זמן בווינדוס".

האידיאולוגיה מאחורי מוצר כזה כבר הוצגה בעבר בידי לא אחרת ממיקרוסופט, שהשיקה שירות עם מאפיינים דומים בשיתוף עם אמזון לפני חודש. המטרה בשירותים כאלה היא לבטל את ההפרדה בין תוכנות מבוססות רשת לתוכנות שעל הדסקטופ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by