ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מרגלים על המחשב 

מרגלים על המחשב

 
 
אהוד קינן

בודקים מה עשו לכם במחשב, מזרזים את החלונות, גולשים בקיצורי דרך ומגדלים כוכב היאבקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Wiretap Professional

 
זה שאתם פרנואידים לא אומר שלא רודפים אחריכם. יתכן ומישהו תמיד עוקב אחרי כל צעד שאתם מבצעים. גם לכם מותר מידי פעם להיות בצד הזה. זה לעיתים יכול להיות גם נחמד. אם אתם חולקים את המחשב שלכם עם מישהו אחר, או אולי חוששים שמשחקים בו מתחת לאפכם, תשמחו מאוד להוריד את התוכנה הבאה. מלבד סתם שמירה של טקסטים שהוקלדו, היא יודעת לשמור עוד הרבה דברים. כל פרק זמן שתקבעו מראש יילקח צילום של המסך שתוכלו לדפדף, כל מה שנגזר והודבק ישמר בקובץ מרוכז, סיסמאות שהוכנסו ישמרו גם אם הן נראות כמו כוכביות, כל תוכנה או תיקיה שנפתחה תירשם וכל הודעות המייל והמסנג'רים למיניהן תישמרנה. מדובר במרגל האולטימטיבי לחששנים במיוחד. הגירסה היא גירסת הדגמה שתוכלו לנסות וליהנות.
 
גודל: 2.2mB
גירסה: 1.0
רשיון: שיתופי

להורדה
 

מקצרים – IE SearchURLs

 
יש בקרבנו עצלנים. זה לא חדש. בשבילם עובדים יום ולילה מתכנתים ועושים להם את החיים הרבה יותר קלים. התוכנה הבאה חוסכת זמן של שיטוט בין המועדפים שלכם, וחוסכת את הצורך לזכור כתובות מסובכות של אתרים. בעזרתה תוכלו ליצור קיצורי דרך טקסטואליים בשורת הכתובות של הדפדפן. לדוגמא gl יוכל להביא אתכם ישירות לגוגל. תוכלו גם לקבוע קיצורים מתוחכמים יותר, הקלדה של מילים אחרי ה-GL יכולה לגרום לחיפוש המילים האלה, ותוכלו לקבוע קיצור דומה עבור בלוגים ופורומים לפי השם או המספר שלהם. התוכנה כוללת בתוכה קיצורים מוכנים מראש שמהם תוכלו ללמוד כיצד להכין חדשים.
 
 
גודל: 1.51mB
גירסה: 1.0.0.2
רשיון: חופשי

להורדה
 

מהירות – Windows Startup Inspector

 
אחרי אין ספור התקנות ומשחקים עם החלונות, אפשר להרגיש שמערכת ההפעלה הופכת כבדה יותר, ושלוקח לה הרבה יותר זמן לעלות, מהיום בו קניתם את המחשב. אפשר וכדאי להעיף תוכנות מיותרות שעולות יחד עם החלונות, ביניהן נמצאות לרוב גם רוגלות שונות שהצליחו להידחף ושולחות מידע מהמחשב על חשבון הביצועים שלו. עבור כל תוכנה שעולה, מוצג מידע מפורט מאיפה היא מגיעה במחשב ובאיזה חלק ברג'יסטרי היא רשומה (מידע למתקדמים יותר). תוכלו להוריד מהרשימה את התוכנות המעצבנות ששמו את עצמן שם ולהחזירן בכל זמן שתרצו. בגלל שישנן הרבה תוכנות שהמערכת כן צריכה, כדאי לנסות ולבדוק מה עולה, והאם זה משהו שהתקנתם.
 
גודל: 780kB
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי

להורדה
 

שחקו אותה – Rockagotchi

 
חשבנו שתמו ימי הטאמאגוצ'י. מאז הולדתם, הוחלפו עשרות טרנדים אחרים, וחיה וירטואלית שאין לה חיישנים ומצלמות וידאו כבר לא נחשבת. יש, עם זאת, כאלה ששמרו מקום בליבם ליצורים המעצבנים והמצפצפים הללו והם החליטו להכין גירסה של הטאמאגוצ'י למחשב. הטוויסט המעניין בגירסה הזאת, הוא שלא מדובר בחתול, דינוזאור, או חיזר. מדובר בכוכב היאבקות ותיק, וסוג שחקן קולנוע, הרוק. בפארודיה משעשעת עליו תוכלו לגדל אותו כאילו היה יצור חסר אונים. תצטרכו להאכיל אותו ולדאוג שילך לשירותים. אפשר לשעשע אותו על ידי לקיחתו להופעות, והחשוב מכל, לתת לו להרים משקולות כדי שיהפוך להיות חזק וכך יהיה הכוכב הבא של ההיאבקות המבויימת.
 
גודל: 873kB
גירסה: 3 beta
רשיון: חופשי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by