ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט יוצאת לציד 
 
 את הלסו אני אקח מהפוטושופ   
 
עידו רוזנטל

ענקית התוכנה הציעה פרס של רבע מיליון דולר למי שיעזור לה לתפוס את אחד משני כותבי הווירוסים המעצבנים ביותר של התקופה האחרונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה היום (רביעי) כי היא מציעה פרס כספי למי שיביא מידע שיוביל ללכידת שני פושעים גדולים. לא, לא מדובר כאן על הצטרפות של הענק מרדמונד למאמץ ללכידת סדאם חוסיין ואוסאמה בין-לאדן, אלא על עליית מדרגה במלחמה של מיקרוסופט בכותבי הווירוסים.

במסיבת עיתונאים שכינסה החברה בשיתוף עם ה-FBI, השירות החשאי והאינטרפול יצאה הודעה שמציעה פרס ע"ס 250,000 דולר לכל מי שיעזור בלכידתם של אחד משני כותבי הווירוסים הגדולים שתקפו את שרתי החברה ואת התוכנות שלה.
 
 
מדובר, כמובן, בבלאסטר הנורא וב-sobig המעצבן שגרמו לחברה נזק של מאות אלפי דולרים וחמור מכך, נזק תדמיתי שתרם גם לירידת המניות האחרונה של החברה. זו הפעם הראשונה שחברה מסחרית מציעה פרס כספי על ראשם של האקרים, מה שמעיד יותר מכל על כך שכשפוגעים לחברות בכיס, התחת מתחיל לזוז. אם אתם יודעים מי כתב את הווירוסים האלה והכסף הוא מה שיעזור לכם להסגיר אותם, אתם מוזמנים לפנות לאתר של האינטרפול או לזה של ה-FBI.

כל מה שהעלו חוקרי המשטרה עד היום ביחס לכותב הבלאסטר, הוא שככל הנראה מדובר במישהו שעשה זאת כדי להרשים בחורה (ויכול להיות אפילו שקוראים לה סנדי). ואנחנו יכולים רק לשאול (שוב) אולי במקום להשקיע את הכסף בציד ראשים, יתחילו במיקרוסופט להוציא תוכנות שאינן זקוקות לעדכוני אבטחה חמש פעמים בחודש?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by