ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
MTV יתחרו ב-iTunes? 
 
 
רויטרס

בשנה הבאה תוכלו להוריד שירים מ-MTV, כך מבטיח יו"ר ערוץ המוזיקה. תוכניות קודמות של הערוץ לאפשר הורדת מוזיקה בתשלום בוטלו בעקבות התפוצצות בועת האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת הטלוויזיה MTV מתכוננת לשגר שירות הורדת מוזיקה בתשלום, אשר אמור להתחרות בשירות ה-iTunes של אפל ובשאר המתחרות שצצו לאחרונה בתחום כמו פטריות אחרי הגשם, על כך מסר ביום שני יו"ר MTV, טום פרסטון.

פרסטון שנאם בפני משקיעים אמר כי השירות, שעוד לא הוחלט על שמו, יועלה לרשת במחצית הראשונה של השנה הבאה, אולם מסר פרטים מועטים בלבד. בראיון לרויטרס אמר פרסטון "זה יתחרה ב-iTunes ובכל השאר".
 
 
ערוץ הטלוויזיה ששייך לחברת Viacom, תיכנן עוד בשנת 2000 לספק שידורי סטרים ואת היכולת להוריד שירים בתשלום. השירות אמור היה להיות הספין הגדול של מחלקת האון-ליין של MTV. אולם בשל התמוטטות בועת הדוט.קום, נאלצה Viacom לסגת בה מהתוכניות ולאפסן אותן בשקט על המדף, לימים טובים יותר.

נכון לעכשיו ניתן להוריד מאתר MTV קטעי מוזיקה מסוימים, אולם הקבצים מתוגגים להם לאחר חודש ואין אפשרות לצרבב אותם לדיסק או להעלות אותם לנגן מדיה דיגיטלית נישא.

לדברי אנליסטים, ל-MTV עם נוכחותה הגלובלית והבלתי מעוערת בסלון של צעירים ומתבגרים רבים, תהיה עבודה קלה יחסית לבסס את מותג ההורדות שלה, אך ורק אם היא תדע לכלכל את צעדיה באופן נכון ולהגיב בזמן אל מול שאר המתחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by