ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היהודים האלה, רק כוח הם מבינים 
 
 
מערכת חיים ברשת

פעיל ימין יהודי הורשע בצרפת בהסתה לאלימות. האיש ערך רשימה מקוונת של סלבריטאים (תוך הדגשת השמות היהודים בעזרת מגן דוד) שמן הראוי להטריד אותם בשל עמדתם ה"אנטי-ישראלית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט בצרפת שדן אמש (ג') במשפטו של פעיל ימין יהודי שהואשם בהסתה לאלימות, גזר על האיש ארבעה חודשי מאסר על-תנאי. האיש הורשע בהסתה לאלימות כלפי סלבריטאים צרפתיים, ביניהם גם יהודים, אשר אותם הגדיר באתר הבית שלו כ"אנטי-ישראליים".

אלכסנד אטלי, מדען מחשבים בן 29, נמצא אשם בהסתה לשנאה על רקע גזעני על כך שקרא במיוחד לגיעה באנשים היהודים שהופיעו ברשימה שבאתרו. בית המשפט הטיל על האיש גם קנס בגובה 13,000 אירו (כ-65,000 ש"ח).
 
 
באתרו פרסם אטלי רשימה של סלבריטאים, ביניהם השחקנית ג'ולייט בינוש והסופר רג'ין דפורג'ה, אשר תמכו בקריאה לחרם צרפתי על מוצרים מתוצרת ישראל לאות מחאה על מדיניות הממשל הישראלי. רוב האנשים שהופיעו ברשימה היו בכלל אנשים שחתמו על איגרת שלום שהוצאה על ידי קבוצה שאח"כ תמכה בחרם.

אטלי אף הגדיל לעשות כאשר סימן 43 שמות אשר הופיעו ברשימה, כשלצידם תמונה קטנה של מגן-דוד. "לאלו שזיהינו כיהודים מופיע מגן-דוד ליד שמם. לא רק שמן הראוי להחרים אותם, אלא אנו אף מעודדים אותך, אם אי פעם תתקל בהם, לאמר להם, מילולית או פיזית, מה אתה חושב עליהם", נאמר באתר.

מספר אנשים שהופיעו ברשימה דיווחו כי הם קיבלו מכתבי נאצה ואיומים אנונימיים כתוצאה מפרסום שמם.

אטלי טען להגנתו כי הוא לא ידע דבר אודות הרשימה והאשים את העניין בגליטש מחשבים.

המקרה הגיע לבית המשפט לאחר תלונה שהוגשה על ידי קבוצת MRAP, גוף צרפתי הנלחם בגזענות, אשר אמר כי אתר אינטרנט המצביע על יהודים מהווה פשע כנגד זכרון השואה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by