ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דיוויד בקהאם בחצאית 

דיוויד בקהאם בחצאית

 
 
מערכת חיים ברשת

וגם: להתחתן עם הכלבה העליזה, לשנוא את העבודה הארורה, לזכור את שנות השמונים ולהרכיב פאזל של פדופילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקסיקוּל
 
 
האתר הזה מיועד לגברים שנמאס להם לכלוא את מטלטליהם בין הרגליים, שרוצים להשיב אליהם את חופש הלבוש שנהנו ממנו אך לפני 300 שנה, ומסוגלים לזהות, להוקיר ולאמץ את פוטנציאל הנוחות והסטייל שיש לחצאיות להציע להם. אין קשר למגדר או להעדפה מינית - אחרי הכל, אם זה נוח לבראד פיט, דיוויד בקהאם, דיוויד דוקובני ושון קונרי, אין סיבה שלכם זה לא יהיה נוח.


לאסי, עוד נעשה ממך אישה מהוגנת
 
 
זאת היתה אהבה מכשכוש הזנב הראשון. זכרו זאת ונסו לשים בצד את שיעור היתר, את נימוסי השולחן המפוקפקים ואת הנטייה הכפייתית לרייר. האם לא הגיע הזמן למסד את היחסים ביניכם? Marry Your Pet מציע לחתן אתכם, תמורת תשלום, עם חיית מחמדכם האהובה. האתר, אגב, לא לוקח אחריות על הצלחת הנישואין.


לעולם בעקבות ה...
 
 
 
באיזה עולם אנחנו חיים ואיזו בחורה היא מדונה? מה הם אנשים לפי Tears for Fears? ומה היה שמה של זאת שרוקדת על החול בשירם של דוראן דוראן? אולי הצלחתם לענות על השאלות האלה, אבל נראה אם תצליחו להשלים למעלה מ- 100 מילים חסרות נוספות מתוך שירי שנות ה-80, ללא ציון שם האמן המבצע, בחידון זה.


העבודה שלי באמת מסריחה
 
 
בתקופה זו, בארצנו מוכת האבטלה, להלין על העבודה זה מעט חסר רגישות. ובכל זאת, הבוס השנוא, העיסוק היומיומי השוחק, הלקוחות המטריפים, יוצרים מטען כבד שיש לפרוק. נראה לכם שאתם מועמדים ראויים לתחרות העבודה המחורבנת ביקום? התנחמו קודם כל בתיאורים מכמירי הלב של המתחרים, ואם אתם עדיין סבורים שיש לכם סיכוי, הוציאו את התיסכולים, קטרו את עצמכם לדעת, ואולי תזכו בתואר האדם עם העבודה הגרועה ביותר (מחוץ לאמריקה).


עיני מלאך, אחת מעל השניה
 
 
פזל - משחק ילדים? לאו דווקא. זה אחד עם טוויסט (מאלה שפעם נהנינו לשחק). הזיזו את החלקים השונים עד להשלמת הפנים המתוקים. כשכל החלקים יהיו מונחים במקומם, החלל הריק יהיה למטה בצד ימין, כמו בהתחלה. כדאי להתחיל עם החלק העליון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by