ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט עלולה לבלוע את גוגל 
 
 Don`t be evil, let Microsoft be evil for you   
 
עידו קינן

הניו יורק טיימס מדווח מפי בכירים בגוגל כי החברה קיימה מגעים בלתי-מוגנים עם מיקרוסופט בנושא שת"פ או אפילו מיזוג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יכול להיות שזה נגמר: גוגל נמצאת במגעים לשת"פ, ואולי אף למיזוג מלא, עם ענקית התוכנה מיקרוסופט, כך מדווח היום הניו יורק טיימס מפי בכירים אנונימיים בגוגל. הבכירים אמרו שלמרות שגוגל מעדיפה הנפקה רגילה, מיקרוסופט עשויה להמשיך ולפעול לשת"פ או מיזוג בהמשך הדרך.

בשבועות האחרונים בחנה גוגל מספר בנקים וחברות השקעות לשם הכנת ההנפקה הציבורית המדוברת. לפי הדיווח של הטיימס, פנתה מיקרוסופט לגוגל בחודשיים האחרונים על מנת לדון באפשרויות העומדות בפני שתי החברות. אלה, אגב, לא הגיבו לפניות העיתון.

באפריל הודיע ראש מחלקת השיווק של חטיבת MSN לשירותי רשת במיקרוסופט, בוב ויסה, על השקעות רציניות של החברה בתחום החיפוש, והכריז כי "אנו רואים בגוגל יותר ויותר כמתחרים. אנו מאמינים שאנחנו יכולים לספק לצרכנים מוצר טוב יותר וחווית משתמש טובה יותר. זה משהו שאנחנו מחפשים לעשות". בהמשך הושק בשקט ה-web crawler של החברה, תוכנה שממפה את רשת האינטרנט ומהווה בסיס למנוע חיפוש, ובאוגוסט אמר כריסטופר פיין, סגן נשיא ביחידת האינטרנט MSN והאחראי על תחום החיפושים במיקרוסופט : "אין ספק בכלל שחיפוש הוא אבן יסוד של האסטרטגיה שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים בתחום זה".

יהיה זה מדויק לומר שלמיקרוסופט היתה הצתה מאוחרת בכל הנוגע לחיפושים, כשם שהיא "גילתה" באיחור את רשת האינטרנט בכלל, ותחום הדפדפנים בפרט. אבל זה לא אומר שהיא לא תשלוט בו תוך כמה שנים.

"נטסקייפ", מצלצל מוכר?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by