ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיימה את תפקידה ההיסטורי? 
 
 
מערכת חיים ברשת

קאזאה יוצאת בגרסה חדשה שמאפשרת לחברות להשתמש ברשת השיתוף שלה כדי למכור שירים, משחקים וסרטים. מוכנים להשתתף בניסוי?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום רביעי האחרון השיקה חברת "שרמן נטוורקס" את גרסה 2.6 של קאזאה. הגרסה החדשה מציעה אמנם מספר חידושים למשתמשים (אפשרות לבצע מספר חיפושים במקביל), אבל עיקר החדשות הן, למרבה הצער, דווקא לחברות העסקיות. עדיין מוקדם להגיד את זה בוודאות, אבל יש מצב שאנשי קאזאה מצטרפים לצד האפל ומציעים, רחמנא ליצלן, תוכן בתשלום.

בגרסה החדשה, יוכל כל אמן (או חברה) להציע את מרכולתו לכלל המשתמשים ברשת של קאזאה, לנצל את רוחב הפס שלהם, לחסוך עלויות רבות ו(בתקווה) להוריד מחירים. בשרמן אמרו כי הנהנות העיקריות מהחידוש יהיו חברות המחשבים שיוכלו למכור משחקים שגודלם עולה לפעמים על 500MB, מבלי לרכוש רוחב פס יקר.
 
רגע רגע, לפני שאתם מפוצצים את התגובות בקריאות גנאי נגד הוריהם, הורי הוריהם וארנבותיהם של אנשי קאזאה, אולי תשמחו לדעת שהם מתכוונים גם להציע "קפסולות" מיוחדות שיאפשרו לכם לרכוש (עכשיו אתם יכולים ללכת להגיב) חבילות מיוחדות שיכללו תמונות, קליפים, שירים ושירותי מידע של הכוכב האהוב עליכם, שיתלוו לשירים ויעניקו תמורה אמיתית לכספכם.

הדרך שבה יוצעו הקבצים והדרך שבה תשלמו עליהם, משתמשת בטכנולוגיה בשם Magnet שמאפשרת לחברות המוזיקה (להלן: המוכר) לקשר ישירות מהאתר שלהן, להורדה דרך קאזאה. לא ברור איך מתכוונים בקאזאה לשמור שאותם קבצים שהורדו בתשלום, לא ימצאו את דרכם לרשת החופשית ויכול להיות שבמקום קיתונות של ביקרות, יחבקו הגולשים את מנהלי קאזאה ויודו להם על שפע התכנים הרב שפתאום נפל עליהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by