ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין ספק, מדובר בעליית מדרגה 
 
 
מערכת חיים ברשת

ועדת הרגולציה של האיחוד האירופי בודקת האם מיקרוסופט אילצה יצרניות מחשבים לוותר על פטנטים בכך שניצלה את כוחה כ... (הכנס שם של משחק שולחני כאן)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הרגולציה של האיחוד האירופי פנתה אתמול למספר יצרניות מחשבים בניסיון לברר מה מדיניות הרישוי של חברת מיקרוסופט והאם תאגיד התוכנה מקיים מנצל את כוחו כמונופול ואת התלות שיש ליצרניות במערכת חלונות.

דובר הוועדה, טילמן ליודר, סירב למסור מה בדיוק החששות של האיחוד, אולם העיתון הבריטי "פיננשל טיימס" מדווח כי החשד הוא שמיקרוסופט הכריחה את היצרניות לוותר על זכות התביעה במקרה שאחת התוכנות שלה מפירה פטנט רשום של יצרנית המחשב.
 
 
עם זאת, הדגיש ליודר כי מדובר רק בשלב חקירה ראשוני וכי מיקרוסופט עדיין לא מואשמת בשום דבר ממשי. ממיקרוסופט נמסר בתגובה כי בשלב ראשוני זה של החקירה, הוועדה טרם יצרה קשר עם החברה.

הורציו גוטיירז, אחד מעורכי הדין של מיקרוסופט אירופה, אמר לסוכנות רויטרס כי בחברה "בטוחים שברגע שהוועדה תתעמק בנושא, היא תחליט שיחסינו עם יצרניות המחשבים הם ראויים, מעודדי תחרות ומתואמים עם החוק".

המהלך האחרון בא במקביל לחקירה נוספת שמנהל האיחוד נגד מיקרוסופט, ובה נחדשת החברה בניצול כוחה בתחום שרתי המחשב. באיחוד הדגישו כי אין קשר בין החקירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by