ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יועץ הטכנולוגיה החדש של נוקיה: הארי פוטר 
 
 נו כיין, ה-sms היה באמת רעיון לא רע   
 
מערכת חיים ברשת

כשאחראי הטכנולוגיה של ענקית הסלולר מחפש רעיונות למחר של כולנו, הוא פותח את אחד הספרים של הגברת רולינג, ויוצא למסע על נימבוס הדימיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדרך כלל נהוג לחשוב שכאשר חברת טכנולוגיה (יצרנית טלפונים סלולרים לדוגמה) מחפשת השראה למוצרים עתידיים, מייד היינו מצפים שהם יפנו אל עבר מחוזות סיפורי המדע הבדיוני. אבל במקרה של סמנכ"ל הטכנולוגיות של נוקיה, אירג'ו נובו (Yrjo Neuvo), מדובר דווקא בסוג אחר של ספרים, סדרת הארי פוטר.

בראיון מרגש לאתר BBC הודה הדוקטור נובו: "קראתי את כל הספרים בסדרה, אפילו את האחרון. כאשר אתה קורא את הספרים עם הלך מחשבה כמו שלי, שהוא מוכוון טכנולוגית, אני תמיד שואל את עצמי איך אנחנו נוכל ליישם את זה".
 
 
לדברי דר' נובו, הסופרת ג'יי.קיי רולינג "ממש טובה כשזה מגיע לחיזוי העתיד. דברים רבים שהיא כתבה, ניתנים ליישום בטלפונים בתוך חמש עד עשר שנים. זה ממש מרגש". האנשים שנעים בתוך תמונות ממוסגרות הנמצאים במסדרונות בית הספר לקוסמים הוגווארט. או המכשיר המסתורי המציג תמונות תלת-מימד של זכרונות, כל אלה הם רעיונות שנובו רואה כברי ביצוע.

נוקיה כבר פיתחה מסגרת של תמונה, שתצא אל החנויות בסוף השנה, שתאפשר לאנשים להוריד אליה ישירות את התמונות שהם צילמו במצלמופון שלהם. לרוע המזל, נוקיה ככל הנראה אינה מתכננת לייצר גם טלפונים סלולרים שיתפקדו גם כנימבוס 2000, המטאטא המעופף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by