ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הופכים סרטונים מהרשת לשומרי מסך 

הופכים סרטונים מהרשת לשומרי מסך

 
 
אהוד קינן

ממירים פלאשים לשומרי מסך. וגם: מלמדים את גלגת העכבר טריק חדש, מופתעים מווינאמפ ונאפסטר, ומשחקים דמקה מעולם המטריקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – ScreenSwift

 
אחרי שאספתם את כל הפלאשים, הגיע הזמן לעשות איתם משהו מועיל. במקום לשלוח אותם בפורוורד לחברים ולעצבן אותם אחד אחד, תוכלו להטריד את כל שותפכם לחדר בצורה קלה ובמספר צעדים. התוכנה הבאה יודעת לקחת כל סרטון או משחק פלאש, שמצאתם באינטרנט או הכנתם בעצמכם, ולהפוך אותו לשומר מסך. לאחר שאיתרתם את קובץ ה-SWF הרלוונטי, שימו את שמו במקום המתאים בתוכנה והוסיפו כותרת אם בא לכם. תוכלו לקבוע אם הפסקת שומר המסך תהיה על ידי קליק בעכבר, הזזת העכבר או הקלדה במקלדת. לאחר שתיצרו אותו, תקבלו קובץ התקנה קטן, ואחרי ההתקנה יתחיל שומר המסך להופיע ולנגן, לפי ההגדרות הגילות שתקבעו. תהליך שנשמע ארוך ומייגע, אבל אחרי שעושים אותו פעם-פעמיים הוא הופך להיות פשוט וקל.
 
גודל: 1.82mB
גירסה: 3.0
רשיון: חופשי

להורדה
 

לא רק ישר – My Scroll

 
יש דברים שקיבלנו ליד ממש לא מזמן, ואנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם. כל מי שיש לו עכבר עם גלגלת ירגיש גירוד עצבני באצבע, אם יעבור חזרה לעכבר רגיל, ולו רק למספר דקות. בגלל שמרבית האתרים והתוכנות מצריכות רק דפדוף אנכי, ישנה רק גלגלת אחת. למעט האלה שיש בהם צורך הדפדוף אנכי (מימין לשמאל), תוכלו להשתמש בתוכנה הבאה. בחלון הגדרות קטן, תוכלו לקבוע שלחיצה על מקש ה-Ctrl יחד עם הזזת הגלגלת תדפדף ימינה ושמאלה. בנוסף, תוכלו לקבוע רמת גלגול שונה עבור תוכנות שונות (למשל 3 שורות בוורד, לעומת 6 באקספלורר) במקום להיכנע לקביעות שמכתיבה לנו מערכת ההפעלה חלונות.
 
 
גודל: 1.0
גירסה: 403kB
רשיון: שיתופי

להורדה
 

רד לי מהמחשב – Total Uninstall

 
אם ניסיתם להתקין תוכנה, ראיתם, ולא התלהבתם, הצעד הטבעי יהיה למחוק אותה. כמשתמשים אחראיים תנסו דבר ראשון לחפש Uninstall בתיקיית התוכנה, בשביל לוודא מחיקה מלאה מהמערכת. לא תמיד תמצאו אפשרות כזאת, וגם אם כן תמצאו, לא תמיד היא באמת מסירה, אלא סתם מוחקת את התיקיה. עכשיו כשתבצעו כל התקנה דרך תוכנת Total Uninstall, תוכלו לדעת שיהיה אפשר למחוק אותה. בזמן ההתקנה, תגידו לה איזה חלקים במערכת אתם רוצים לדעת אם ישתנו (תיקיות, רג'יסטרי והגדרות שונות). היא תכין מעיין צילום לפני ואחרי ותשווה בינהם. כשתרצו להסיר משהו, על פי ההשוואה תדע התוכנה להחזיר את המערכת למצב הקודם כמעט במדוייק, ותוכלו לשכוח מהשטות שהתקנתם.
 
גודל: 792kB
גירסה: 2.34
רשיון: חופשי

להורדה
 

שחקו אותה – Unlimited Checkers

 
דמקה, אם לא ידעתם, זה המשחק הזה המשבצות שנמצא בצד השני של בש-בש. בא יוצר אחד, שנמאס לן מהמשחק המשעמם והרגיל, והחליט קצת להרחיב אותו. כל המשחק מתוכנת בג'אווה ומלווה בהוראותקוליות להכל. דבר שיכול טיפה לעצבן אבל מתרגלים אליו. ניתן לשחק נגד המחשב ב-4 רמות שונות, או נגד שחקן אחר היושב לידכם. אם ממש משעמם לכם, המחשב יכול לשחק גם נגד עצמו. ניתן לשמור כל משחק ולהמשיך מהנקודה בה עצרתם. המיוחד במשחק הזה, לעומת סתם דמקה גיקית ומשעממת, הוא חוסר הגבולותת. תוכלו כאן לזוז ולאכול לא רק בדרך הרגילה, אלא גם לעבור מקצה אחד של המסך לקצה השני, כאילו הוא ההמשך שלו (מה שמכונה בעגה המקצועית wrap).
 
גודל: 2.0mB
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי

להורדה
 

עדכוני גירסאות

בקול תרועה וברעש יצאה מחדש נאפסטר. התאגידימים קנו אותה ומציעים דרכה שיר בדולר. רק מה, אם אתם לא אמריקאים עדיין לא תוכלו לקחת חלק בפסטיבל. חבל.

לווינאמפ יצאה בשקט גירסת בטא חדשה ולא רשמית. היא מכונה גירסה 5 (ככל הנראה חיבור של 2 ו-3). רב השינויים בה לעומת הקודמות הם קוסמטיים (אפשר עדיין לשים סקינים של הלו קיטי, נא להירגע). ניתן לצרוב דרכה ולסרוק את קבצי המדיה במחשב דרך ה- Media Library.
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by