ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN: הפרד ומשול 
 
 
רויטרס

סדר חייב להיות – מיקרוסופט תפצל את חטיבת הרשת MSN לשתי יחידות נפרדות, וזאת כדי לעשות קצת סדר בבלאגן ולוודא שהחברה תעשה גם כסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט עומדת לפצל את חטיבת MSN לשתי יחידות נפרדות, האחת מיועדת להשתלט על תחום תקשורת הרשת בעוד השנייה תהיה אחראית על פיתוח פורטל המידע ותתמקד על צמיחה בתחומים כגון טכנולוגיות חיפוש ושירותי מוזיקה, כך מסרו אמש (ד') בכירים בחברה לרויטרס.

חברת MSN הראתה ברבעון האחרון רווח תפעולי ראשון מאז היווסדה בשנת 1995. החברה נוסדה בשל הצורך של מיקרוסופט שלא להשאיר את תחום האינטרנט כנחלתן הבלעדית של חברות שהן לא מיקרוסופט (ע"ע: Yahoo ו-AOL).
 
 
אולם ככל שמיקרוסופט שפכה מיליארדי דולרים, MSN התגלתה כבור ללא תחתית. החברה פיתחה ערבוביה של מוצרים ושירותים החל מתוכנות ניהול דיאל-אפ, פורטל רשת, שירות הדואר הוטמייל ושירות המסרים המיידים מסנג'ר.

אולם בכירי החברה הגיעו למסקנה כי המבנה הנוכחי של MSN יקשה על מיקרוסופט להבטיח כי היא תישאר רווחית. ועל כן, במשך השבועות הקרובים תתפצל MSN לשתי יחידות עבודה נפרדות, תקשורת ומידע. החלוקה תתבצע על פי הלקוחות שהמחלקות השונות משרתות והשירותים שהן מספקות.

מחלקת המידע תשלוט על מספר תחומים ביניהם פורטל MSN, מנוע החיפוש הקורם עור וגידים, אתרי מסחר אלקטרוני, בידור מוזיקה ועוד שירותים. מחלקת התקשורת תתמקד במוצרי התקשורת שביניהם שירות המנויים MSN, הוטמייל, ה-MSN messenger ומערכת הזיהוי Passport .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by