ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האינטרנט כמרקחה! 
 
 שרה גיבורת ציל``י וגיל``י. מתוך אתר ``הליגיון היהודי``   
 
עידו קינן

מיליציה כ"ךניקית מגייסת פעילים באינטרנט, גולש בתפוז קורא לרצוח את ביבי ורופא שוקל ג'נוסייד פלסטיני. מעולם לא היה מצבנו מתלהם יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפצצה כירורגית? מתוך המאמר באתר יש"ע-ניוז
 הפצצה כירורגית? מתוך המאמר באתר יש"ע-ניוז   
נפתח במקרו: כירורג מומחה מדבר בחיוב על השמדת העם הפלסטיני באתר דעות ימני. נמשיך במדיום: קבוצה בשם "הליגיון היהודי" מנסה לגייס באתרה פעילים למיליציה חמושה שתפעל נגד פלסטינים. ונקנח במיקרו: גולש בתפוז מחפש מישהו ש"ידפוק לביבי כדור בראש".

נתחיל עם הרופא הטוב, ד"ר משה רוזנבלט, שפרסם מאמר באתר "יש"ע ניוז" בו הוא מעלה את השאלה הפילוסופית המרתקת "האם ישראל יכולה/חייבת לבצע השמדת-עם כנגד הפלשתינאים?" "כאשר עם שלם עוסק כולו בהשמדת עם אחר, עולה השאלה: האם אין לעם המושמד הזכות להשיב באותו מטבע, להשיב כגמולם לעם הרוצח ולבצע בו השמדת-עם גם כן ואפילו במידה גדולה יותר?", שואל רוזנבלט, ומביא קצת אור מהגויים: "זה נעשה בעבר על ידי דמוקרטיות נאורות כגון ארה"ב ואנגליה". לסיכום הוא כותב כי "אני משוכנע שכל מי שיקרא מאמר זה ויקדיש מחשבה לנושא, יגיע למסקנה שבעצם, מדינת ישראל הובאה על ידי הפלשתינאים לנקודה מכרעת, בה היא תצטרך לשקול בכובד ראש את האפשרות הזו".

מעריב מדווח שמזכ"ל שלום עכשיו וח"כ אופיר פז-פינס (עבודה) הודיעו כי יגישו תלונה למשטרה, ואילו ח"כ רן כהן (מרצ) יפנה ליועץ המשפטי בבקשה לסגור את האתר כולו. הנה רעיון עבור הד"ר למאמר הבא, שאולי ייכתב מאחורי הסורגים על נייר טואלט: איך אפשר לבצע רצח עם בפלסטינים אם לטענתך "ערביי יש"ע לא היו מעולם 'עם'"? חומר למחשבה.
 
 
ידיו של היועמ"ש יהיו עמוסות בלינקים, לאחר שפרקליטות המדינה הורתה למשטרה לחקור קבוצה של פעילי כך המכונים "הליגיון היהודי", המנסה לגייס דרך אתרה פעילים למיליציה חמושה, שתגן על יהודים (בטח בדרכי נועם). גל"צ מדווח כי ח"כ רשף חן (שינוי) הפנה את תשומת לב היועמ"ש לאתר, וקרא לנטרל את הקבוצה "לפני שיקרה אסון".

ומביטחון, לכלכלה: וואלה מדווח כי מפלג עבירות מחשב של המשטרה עצר גבר בן 45, שהודה בפרסום הסתה לרצח שר האוצר, בנימין נתניהו, בפורום אקטואליה בתפוז. בהודעה נכתב: "ביבי וחבריו העשירים יגנבו את הכסף לשוויץ, מתי יקום הגבר שידפוק לביבי כדור בראש?"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by