ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פיצ'רי הלונגהורן החדשים 
 
 גייטס חושף את הלונגהורן בפני צבא מתכנתיו   
 
מערכת חיים ברשת

הדלפה מכנס מתכנתי מיקרוסופט: הפיצ'רים החדשים של מערכת ההפעלה החדשה מבית היוצר של מיקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שתמונות הראשונות שלה כבר דלפו, הגיע הזמן לראות ללונגהורן, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט, את הלבן בעיניים. אז נכון, עוד מוקדם מדי – התוכנה תצא לשוק בגרסתה המלאה רק ב-2006 – אבל ביל גייטס חשף את הפיצ'רים החדשים של התוכנה בכנס מהנדסים של מיקרוסופט, שכמובן, דלפו לרשת.

אז מה יהיה לנו ב-2006? ב-PCworld מדווחים על מערכת אבטחה משופרת. גייטס וג'ים אלכין, סגן נשיא קבוצת חלונות, אומרים כי "אנחנו חייבים לבנות תשתית האבטחה כך שאנשים יוכלו לבטוח במערכות האלו".
 
 
למעט האבטחה, מערכת ההפעלה החדשה, תאפשר התקנת יישומים בהקלקה אחת – ללא צורך בהפעלה מחדש (reboot) של המערכת. אלכין אמר כי הוא "מנסה להיפטר מהצורך בהפעלות מחדש". אמן כן יהי רצון.

מערכת התצוגה של המערכת, Avalon, תשתמש בכוח גרפי לא מנוצל, והיא תכלול אלמנטים שמזכירים את מערכת ההפעלה X למק. ניתן יהיה להציג קטעי וידאו בתוך חלונות סטטיים, והיא תבטל את ההבדל בין תוכנות שעל הדסקטופ לתוכנות מבוססות רשת. כמו כן היא תכלול סרגל כלים צדדי, Sidebar, שיאפשר למשתמשים לקבל שירותי הודעות, כולל עדכוני RSS.

מערכת ניהול הקבצים של לונגהורן, WinFS, תשתמש בפקדי XML וטכנולוגיית מסד נתונים להגרת תיקיות. ותאפשר חיפוש מקבילי של קבצים. כמו כן תספק מערכת ההפעלה טכנולוגיה, ששמה Indigo, שתקל על תקשורת בין יישומים שונים דרך האינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by