ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התקופה הכחולה של טלוויזיית הפלזמה 
 
 
מערכת חיים ברשת

מה כבר אפשר לעשות עם טלוויזיה כבויה? אם יש לכם טלוויזיית פלזמה, חברות אמריקאיות מציעות להקרין יצירות אמנות במקום המסך הריק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשלא צופים בטלוויזיה, המכשיר הכבוי נראה כמו חתיכת לוח שחור, מלבני וריק. כשמדובר בטלוויזיית פלזמה, אמנם המארז נראה הרבה יותר טוב, אבל עדיין במצב כבוי הכלום על הצג נשאר. שתי חברות מארצות הברית מציעות שימוש מעניין לטלוויזיות הפלאזמה הכבויות – להקרין עליהן יצירות אמנות, כך לפי כתבה ב-San Francisco Gate.
 
 
החברות, Roku LLC מפאלו אלטו ו-RGB Labs מסיאטל, הוקמו לאחרונה והן מציעות ללקוחותיהן שירות כזה. למרות הירידה במחירים, טלוויזיות פלאזמה הן עדיין יקרות להפליא, ולכן נרכשות בעיקר בידי עסקים או אנשים אמידים, שלרוב לא צופים בטלוויזיה. "הם שילמו המון כסף [על הטלוויזיה] אבל רוב הזמן הם לא רואים TV, אז יש לך בד ריק על הקיר", אומר אנתוני ווד, מנכ"ל Roku.

החברה מספקת ללקוחותיה קופסה דמויית ממיר כבלים, המתחברת לטלוויזיית הפלאזמה ומאפשרת להם להקרין על הטלוויזיה רפרודוקציות וידאו של ציורים של אמנים, כמו ואן גוך. כמו כן ניתן להקרין מגוון של צילומים או קטעי וידאו של נוף, בדומה לשומר מסך במחשב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by