ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תגידו יפה שלום לכרטיסי האשראי 
 
 
מערכת חיים ברשת

תאגיד סוני וחברת הסלולר היפנית DoCoMo מפתחות טכנולוגיה שתאפשר למשתמשים לשלם באמצעות הסלולרי שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלפון הסלולרי מתקדם במהירות להגשמת חזון אחרית הימים של חובבי הגאדג'טס: מכשיר נייד, מרובה פיצ'רים וכל יכול. לא מדובר כבר רק בהודעות הטקסט, איכויות הסאונד, המצלמופון, הגישה לאינטרנט ואפילו האפשרות לעשות ג'אם סאשן סלולרי. כעת מסתמנת האפשרות שהסלולר ישמש כארנק נייד.

ביפן, מולדתן של מרבית מהבשורות הטכנולוגית, הודיעו אתמול (ב') חברת הסלולר NTT DoCoMo ותאגיד סוני על שיתוף פעולה לפיתוח כרטיסים חכמים (smartcards) לטלפונים הסלולרים של DoCoMo , שיאפשרו לשלם דרך הסלולר בעבור שירותים שונים. כך דווח ב-BBC.
 
 
סוני פיתחה זה מכבר את הטכנולוגיה לכרטיס FeliCa, המאפשרת לצרכנים לשלם במכולת באמצעות החזקת הכרטיס מול מכשיר הקורא אותו. במסגרת שיתוף הפעולה בין חברות הטכנולוגיה הטכנולוגיה הזו תעוצב מחדש ותותאם לטלפונים הסלולרים. השירות שיוצע לצרכנים יאפשר להם לשלם על רכישות במחיר נמוך יחסית דרך חשבון הטלפון שלהם, או להעביר את העלויות לחשבון הבנק שלהם ולכרטיסי אשראי.

גרסה ניסויית של השירות תצא לשוק עד דצמבר, כך מקוות החברות, ולשירות המלא נקבע תאריך יעד להשקה – מרץ 2005. עם השקת השירות תלך יפן בדרכה של דרום קוריאה, שמפעילה כבר שירות דומה בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by