ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נשים. עירומות. במקלחת 

נשים. עירומות. במקלחת

 
 
הילה בקמן

משחק אחד ממכר, מטרה אחת נעלה, לא מעט שחקני קולנוע מכוערים, עשרים טיפים לחיפוש טוב יותר בגוגל, וכן, גם מאה נשים עירומות במקלחת (סליחה)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איך לאכול אגוזים בלי שיניים?
 
 
חבריו לעבודה היו נוהגים להקניט אותו וללחוש לתוך אזנו בתוכחה "עלינו עליך, בריאן", שעה שהיה מהלך (כמו תמיד), מחובק עם אישה. לאמור, "אנחנו יודעים שאתה לא באמת גיי, אתה מתחזה לכזה כדי להשיג נשים". רצה בריאן להקניטם בחזרה, ויזם את פרוייקט המקלחת. האתגר - להתקלח עם מאה נשים עד סוף 1999 ולתעד את המקלחות המשותפות, שיוכלו חבריו הסטרייטים לשטוף בהם את עיניהם הצורבות לבטח מדמעות של קנאה. להלן התמונות.


איך להתמכר למשחק דבילי?
 
 
גם אם כדורגל לא מזיז לכם, גם אם אתם רואים בהקפצות מאמץ מיותר ושטותי, יש סיכוי טוב שתהנו מ - Kick Up. כאן, כדי לצאת אחלה גבר, אינכם נדרשים ליכולת מוטורית גסה, אלא לקואורדינציית עין-אצבע בלבד. אז כמה פעמים תצליחו אתם להחזיק את הכדור באוויר בלי שינחת על הקרקע?


איך לתת לחיות לחיות?
 
 
 
עמותת 'תנו לחיות לחיות' מצויה בסכנת סגירה מיידית. מוקד העזרה, הכולל שירותי אמבולנס ווטרינריה נסגר, ובית המחסה, אשר תחתו חוסים מאות כלבים וחתולים חסרי בית, עלול להיסגר אף הוא. בהיעדר מקום חלופי, ישלחו כל מאות החתולים והכלבים אל הרחוב, רובם אל מותם. העמותה מבקשת להושיט יד ולמנוע את סגירתו של בית המחסה. זאת הכתובת לתרומות (ורק שיפסיקו לשלוח ספאם).


איך לרדת על האף המנותח של מג ראיין?
 
 
הוליווד אינה סובלנית כלפי עורות כמושים, ציצים נפולים, שפתיים דקות ועצמות לחיים נסוגות.
מפרט היופי האכזר, דמוי הפלסטיק, שכל מוצר הוליוודי אנושי מצופה להכיל על מנת שיהיה תקין, הוליד את מגיפת הניתוחים הפלסטיים שפושה בהוליווד כמו סיליקון בציציי פאם אנדרסון. כאן תמצאו את הטוב ובעיקר את הרע והמכוער של מנותחי הוליווד.


איך למצוא הכל ברשת?
 
 
איך אתם מגגלים? האם אתם פשוט מכניסים מילת מפתח או שתיים ומצפים לתוצאת חיפוש מניחה את הדעת? עם מעל לשלושה מיליארד דפים נצפים בגוגל, הסיכוי שהחיפוש יעלה מספר תוצאות שאפשר להתמודד איתו, אינו סביר. מה שרבים לא יודעים, הוא שישנם כמה סודות חיפוש, שמקלים על המסע בנבכי הרשת, וממקדים אותו. מגזין הטכנולוגיה PC Magazine מגיש - מורה נבוכים לשימוש יעיל בגוגל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by