ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עד מתי מונופולים יעלוזו? 
 
 ויקי קנפו, מאחוריך!   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט (שוב) מדווחת על עלייה ברווחים; ובמקביל, טלאי האבטחה של התאגיד ל-Windows 2000 גרמו לבעיות בגרסאות התוכנה בשפות זרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באורח לא מפתיע בעליל מיקרוסופט שוב דיווחה על עלייה ברווחים. כן, כן, למרות הביקורות, למרות בעיות האבטחה, למרות הבלאסטר, ולמרות המשפטים המתנהלים נגדו – התאגיד הבלתי נלאה שוב עשה קופה נאה.

מהחברה נמסר אתמול (ה') כי רווחיה ברבעון השלישי השנה היו 2.6 מיליארד דולר, או 24 סנטים למניה. זאת, בהשוואה ל-2 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. בדומה, היתה עלייה של 6% במחזור הכספים הכולל של החברה, ל-8.2 מיליארד דולר. כמו כן נמסר כי גם חטיבת האינטרנט של התאגיד, MSN, רשמה רווחים ברבעון, לראשונה מאז הקמתה ב-1995.

הרווחים היו גבוהים מהציפיות, אך מניות התאגיד לא זוכות להצלחה רבה, שכן משקיעים רבים סבורים כי לא נחתמו מספיק חוזים עסקיים עם תאגידים וחברות. ג'ון קונורס, מנהל החטיבה הפיננסית של התאגיד, אמר ל-ZDnet כי "ענייני אבטחה לאחר כמה מתקפות רחבות היקף...הסיטו את תשומת הלב שלנו ממכירות ומהלקוחות".
 

תודעת שירות בנוסח מיקרוסופט

 
במקביל להצלחת מיקרוסופט ברבעון האחרון, נמצאו בעיות בעדכוני האבטחה של החברה. שוב. רק לפני שבועיים סטיב באלמר רץ לספר לחבר'ה על המערך החדש והמשודרג להפצת טלאי התוכנה למיניהם, וכבר התגלו בו בעיות. לפני שבוע שיחררה החברה את טלאי האבטחה הראשונים במערך המשודרג, והשבוע שיחררה עדכון לשניים מהם. הכול טוב ויפה, רק שהעדכונים גרמו לבעיות בגרסאות לא אנגליות של חלונות. כך דווח ב-PCworld.

כך יכלו משתמשי חלונות 2000 ברוסית, טורקית, איטלקית וספרדית להוריד את העדכונים, להתרווח בכסא ולבחון מקרוב את יתרונות המערך החדש שעליו דיבר באלמר. ממיקורוספט לא נמסרה תגובה לטענות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by