ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פאקמן להמונים 

פאקמן להמונים

 
 
אהוד קינן

משחקים פאקמן נגד חברים, מחליטים תור מי לעשות קפה, מנקים קבצים מההארד דיסק ומתמכרים לגרסה חדשה של Icy Tower

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – AniTuner

 
החצים של חלונות יכולים להימאס וצריכים לצאת לפנסיה. בעזרת התוכנה הבאה תוכלו לערוך סימנים קיימים של העכבר וליצור חדשים משלכם. יותר לא תהיו כבולים לריבוע הקטן של החץ ותוכלו להכין אנימציות קטנות אחרות לשים בחתימה במייל או באתר הבית שלכם. את הקובץ שיצרתם מסוג ANI תוכלו להפוך לגיף מונפש שתופס מעט מקום, או אפילו לקובץ פלאש קטן. התוכנה קלה מאוד לשימוש ומאפשרת לערוך את התמונות בעזרת הצייר המוכר של חלונות, כך שלא צריך להסתבך עם עורך חדש ולא מוכר. באתר הבית של התוכנה ישנו דמו חי שניתן לדפדף בו עד שלומדים את הכל מא' ועד ת'.
 
גודל: 962kB
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי

להורדה
 

Coffee Manager

 
אחת הסוגיות הקשות בחיי המשרד היא תור מי ללכת לעשות קפה לכולם. חברת קפה אחת לקחה את הנושא כמה צעדים קדימה ויצרה את התוכנה הבאה. התוכנה יושבת על כל מחשב ברשת, ואחד מהמתקינים צריך למנות את עצמו למנהל הקבוצה, ולהוסיף את האחרים. אחר כך צריך לקבוע שעות קבועות בהן רוצים לקבל תזכורת, או שניתן לבקש סיבוב שתיה בכל שעה שרוצים. כל משתמש מגדיר את השתיה האהובה עליו (יש גם תה, למי שלא בעדר), והתוכנה מטילה על איש אקראי (או לפי תורות) הזמנה מפורטת שאותה הוא צריך לקחת למטבח ולהתחיל לעבוד. אם אתם ממש חולים על העניין ניתן גם לקבל סטטיסטיקות על מי שתה מה בזמן האחרון.
 
 
גודל: 1.55B
גירסה: 2.0
רשיון: חופשי

להורדה
 

SeekSame

 
גם אם מחקתם את כל תיקיות ה "זמני" "לבדוק" ו "מחק אותי", סביר להניח שההארד דיסק שלכם יהיה חנוק. זה יכול לקרות מסרט שבטעות הורדתם פעמיים, מסמך ששמרתם 30 גירסאות שלו במקומות שונים, או סתם קבצים כפולים. התוכנה הבאה תחפש בזריזות את כל הקבצים הכפולים ותציג אותם בטבלה מסודרת. ניתן לקבוע באיזה תיקיה להתחיל לחפש ואליו פרמטרים לבדוק בהשוואה. אפשר להשוות גודל, שם, תאריך ובחלק מהקבצים אף תוכן. כשתראו את הרשימה, תוכלו לצפות בקובץ ולהחליט אם הוא מיותר, ולמחוק אותו. חשוב לזכור שקבצי מערכת שיושבים בתיקיית החלונות, או התוכניות שלכם, לפעמים מוכפלים בכוונה וכדאי לא למחוק אותם אם לא יודעים מה הם עושים בדיוק.
 
גודל: 412kB
גירסה: 1.2
רשיון: חופשי
להורדה
 

njam

 
שנות השמונים מתקיפות אותנו מכל עבר, בטלוויזיה, במוספים מיוחדים, ובסרט המשך לנועה בת 17. מה שעוד חזר זה הפאקמן. הפעם הוא מצוייד בחברים. בגירסת הקוד הפתוח של פאקמן, אפשר לשחק בשנים (או אחד עם שתי ידיים, למכורים כבדים מאוד) על מחשב אחד, במשחק שיתופי או תחרותי. אל המשחק שלכם תוכלו לצרף עוד שני שחקנים ממחשב אחר, וכך בעזרת ארבעה אנשים לסיים את כל הנקודות, ולחסל את כל רוחות הרפאים. לכל רוח, לפי צבעה, יש התנהגות שונה. אחת ממש טמבלית והולכת רק בקווים ישרים, אחרת מחפשת אתכם ועוקבת אחריכם עד הסוף המר והשלישית עושה פטרולים ומחכה שתגיעו אליה. במקום עיגולים גדולים יותר תוכלו לשתות מיץ בשביל לאכול את רוחות הרפאים, שכמובן יחזרו מיד. במשחק יש עורך שלבים מובנה, בו תוכלו לבנות סדרת שלבים חדשה. על מנת לעבור בין המשבצות יש ללחוץ על החצים, ובשביל לבחור משבצת ולשים בה פריט יש ללחוץ על המספר המופיע לידו בצד.
 
גודל: 1.93mB
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי
להורדה
 

עדכונים

תוכנת המייל האלטרנטיבית Eudora עלתה לגירסה 6 השבוע עם שכלולים ותיקונים.


כפי שהבטיח היוצר יוהאן פיץ לחיים ברשת, יצאה גירסה חדשה למשחק האהוב Icy Tower עם דמויות חדשות(דרך אתר הבית) ואפשרויות נוספות (תודה לכל הגולשים שהפנו את תשומת ליבנו).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by