ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גירושין נוסח האינטרנט 
 
 עשיתי את זה למען עתיד ילדינו   
 
מערכת חיים ברשת

אנג'ל לי דאגה לילדים של בעלה, שגרו אצל הגרושה, אז היא גנבה את פרטי המשתמש של האישה האחרת, קראה לה את האימיילים, ועכשיו תשב 60 יום בבית ותחשוב על זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשאנשים מדברים על פרטיות בעידן הדיגיטלי-וירטואלי, כמעט תמיד מועלים חששות מיכולתם של תאגידים גדולים ומיכולתן של ממשלות להשתמש בכל הטכנולוגיה הזו כדי לבחון את לבנו וכליותינו. אבל לפעמים, מי שיכול להשתמש בטכנולוגיה כדי לבלוש אחרינו ולדעת את צפונות חיינו הם דווקא האנשים הקטנים, הרגילים, שבגלל סקרנות בלתי נשלטת או סתם רשעות, פשוט חודרים לנו לתוך החיים.

זה מה שעשתה אנג'ל לי בת ה-28, שלפי דיווח של סוכנות AP השיגה את שם המשתמש והסיסמא של חשבון האימייל של גרושת בעלה הנוכחי, וקראה לא פחות, ואולי יותר, מ-215 מיילים פרטיים של הגברת. בעקבות המעשה פסק בית המשפט הפדרלי בקולורדו שלי תרצה 60 ימי ריתוק לביתה.

השופט שריתק את לי לביתה אמר כי היה מעדיף לתת לה לרצות קצת זמן בכלא, אבל הצדק דורש כי תבלה את הזמן בטיפול בילדיה. היו אלה הילדים שהביא בעלה של לי עם גרושתו, וחרדתה לטיפול שהם מקבלים, שגרמה לה לעסוק בריגול-תוצרת-בית הזה מלכתחילה.
 
 
לי הודתה בחדירה כבר בראשית המשפט, אך עורך דינה טען כי "בכל הכנות, אינני רואה את זה כפשע". השופט לא קיבל את ההיתממות של עורך הדין, והשיב לו כי "אינני מסכים איתך. ראיתי כבר אנשים שמוענשים בגלל שפתחו את מכתביהם הרגילים של אנשים. פרטיות היא עדיין ערך חשוב שיש לכל אחד מאיתנו".

קורבנה של הגברת לי אמרה כי מה שנעשה לה דומה לכך שפורץ יחדור לביתה ויקרא ביומן שלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by