ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עלי דיגיטלי לקח אחריות 
 
 ``בקרוב נפיל את הציונים הארורים מחיים ברשת``   
 
מערכת חיים ברשת

התקפת האקרים, כנראה מוסלמים, הפילה רבים מהבלוגים הפוליטיים המובילים (והימניים) באמריקה. יש מי שאומר שמדובר רק בהתחלה של הג'יאהד הוירטואלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז ה-11 בספטמבר נמצאים האמריקנים המסכנים תחת התחושה שעוד רגע נופל עליהם הג'יהאד הדיגיטלי. בכל רגע יוצאת התרעה חדשה על ההאקרים המוסלמים הרעים שיתאגדו להם ויתחילו להפיל אתרים אמריקנים על ימין ועל שמאל. אתמול (שלישי) הגיעה מתקפה אחת שכזו, כשבאחת נפל חלק ניכר מהבלוגים הפוליטיים המובילים בארצות הברית.

הבלוגים הללו, המכונה warblogs על שום נטייתם הימנית וצמיחתם אל תוך מלחמתה של ארצות-הברית בעולם ובכלל, התארחו רובם ככולם על שרתיה של חברת Hosting Matters, והותקפו בשיטת ה-DoS, "התקפת מניעת שירות", בה מועמסים שרתי האתר בדרישות למידע, עד לקריסתו.

בין האתרים שנפלו היו הבלוגים הפופולריים להחריד Instapundit, Citizen Smash, LGF, The Command Post, Jeff Jarvis ואחרים, הנחשבים לציר מרכזי בתרבות הפוליטית באינטרנט, וזוכים למיליוני מבקרים בחודש. חלק מהבלוגים הצליחו להעלות בלוגי גיבוי בתוך זמן קצר.
 
 
על פי הערכות, התוקפים הגיעו ממספר אתרים ממלזיה ומפורומים בהם מסתובבים תומכי אל-קאעידה מהמפרץ הפרסי. "מה שקרה ל-Hosting Matters עלול להיות בחינה שנועדה לבדוק כמה הם יכולים לעשות בלי להיתפס. אולי תרצו לקבל את זה כאזהרה ידידותית לבלוגרים אחרים שצריכים להתחיל לגבות את המידע שלהם לקראת התקפות חמורות יותר", כתב הבלוגר Dan Darling.

ההתקפה על הבלוגים האמריקנים מגיעה ימים ספורים בלבד לאחר ההתקפה על האתר הישראלי Hagana, שעל הפלתו לקחו האקרים מוסלמים אחריות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by